افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf در وردپرس

سلام دوستان به تیک‌تم خوش آمدید. در این مطلب با معرفی افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf در خدمت شما هستیم.

افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf به شما کمک می‌کند که بصورت آنلاین فایل‌های PDF را نمایش دهید و کاربران شما می‌توانند بدون دانلود فایل‌های PDF محتوای آنها را مشاهده کنند. فایل‌های PDF از پر کاربرد‌ترین فایل‌هایی‌ست که بصورت فایل دانلودی در سایت‌ها قرار می‌گیرد. اما شما با استفاده از افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf می‌توانید این فایل‌ها را بصورت آنلاین نمایش دهید.

فایل ها و محتوای رسانه ای که در سایت قرار می گیرد یکی از بخش های جدا نشدنی از مطالب ارسالی در سایت می باشند که این موارد شامل تصاویر، فایل های دانلودی و … می باشند.

افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf

 

معرفی افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf

افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf افزونه PDF Embedder نام دارد. این ‌افزونه برای نماش آنلاین فایل‌های PDF در سایت‌های وردپرسی استفاده می‌شود و برای بازدیدکنندگان سایت شما اینامکان را فراهم می‌آورد که بدون دانلود یک فایل PDF محتوای آنرا مشاهده کنند. بسیاری از سایت‌ها این قابلیت را دارند. شما نیز برای داشتن این مزیت می‌توانید از این افزونه استفاده کنید.

بیشتر بدانید:  حذف فایل های قدیمی و بی استفاده از وردپرس

فعالسازی افزونه

برای استفاده از این افزونه ابتدا آن را نصب و فعال‌سازی کنید.

سپس در پیشخوان وردپرس قسمت PDF Embedder اضافه خواهد شد. شما از طریق بخش تنظیمات می توانید تنظیمات افزونه را اعمال کنید:

شما می‌توانید اندازه طول و عرض برای نمایش PDF را مشخص کنید. برای این کار می‌توانید بر حسب پیکسل یک عدد صحیح را تعیین کنید یا اینکه هر دو را max قرار دهید. همچنین می‌توانید مکان نوار ابزار و… را نیز مشخص کنید. در Tabهای دیگر نیز تنظیمات موبایل را نیز می‌توانید مشخص کنید.

افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

ما امیدواریم که توانسته باشیم با ارائه این مطلب‚ افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf در وردپرس را به خوبی معرفی کرده باشیم. همچنین اگر نکات دیگری در رابطه با افزونه نمایش آنلاین فایل های pdf در وردپرس دارید در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید. گروه تیک‌تم آرزومند موفقیت شماست.

 

مطالب مرتبط:

افزونه استفاده از ایمیل مارکتینگ در ووکامرس

افزونه امتیاز دهی به مشتریان در ووکامرس

افزونه ارسال پیامک به کاربران ووکامرس

چگونه سیستم فروش بلیط را در وردپرس راه اندازی کنیم؟

منبع: تیک‌تم – ارائه دهنده: قالب املاک وردپرسقالب خبری وردپرسقالب دایرکتوری وردپرس