تیم جوان، همیشه پذیرای ایده های جدید است.
اگر در هرکدام از حوزه های فعالیت زیر مایل به همکاری با ما هستید و میخواهید جزئی از خانواده تیک تم باشید، با ایمیل زیر با ما در تماس باشید :

info @ tiktheme . com

{به دلیل ارسال اسپم توسط ربات ها، بین ایمیل بالا فاصله گذاشته ایم.برای ارسال ایمیل فاصله ها را بردارید}

در قسمت عنوان ایمیل ذکر کنید :‌ همکاری

» تولید محتوا
اگر یک ذهن پویا و ژورنالیستی دارید، میتوانید از هر اتفاقی محتوا بسازید، دست به قلم خوبی دارید و در حوزه موفقیت،وردپرس، اخبار روز فناوری، کارآفرینی و کسب و کار و… مطالعه دارید، حتما با ما در بخش تولید محتوا (مقاله، فایل صوتی و ویدیو) میتوانید همکاری کنید. پس هرچه سریع تر به ما ایمیل بزنید.

» تولید فایل صوتی
اگر در زمینه تنظیم فایل صوتی، تولید فایل صوتی و کلا دنیای صوت علاقه دارید و فعالیت میکنید، امکانات ضبط و تنظیم فایل های پادکست را دارید یا اصلا صدای خوبی برای گویندگی دارید یا فقط ایده هایی برای تولید فایل صوتی دارید، هرچه سریع تر با ما از طریق ایمیل فوق در تماس باشید.

» تولید فایل ویدیویی
اگر در زمینه تهیه و تولید ویدیو های آموزشی کوتاه و بلند یا دوره های آموزشی مهارت دارید، یا علاقمند هستید، چه جلوی دوربین قرار بگیرید و چه از روی دسکتاب ضبط کنید، تفاوتی نمی کند. فقط کافیست فن بیان خوبی داشته باشید و نسبت به موضوعی که ضبط میکنید مهارت کافی داشته باشید در اینصورت، هرچه سریع تر با ما از طریق ایمیل فوق در تماس باشید.

» گرافیست
عاشق نقاشی هستید؟ به فوتوشاب مسلط هستید و میتوانید طرح های خلاقانه و مهیج تولید کنید؟ اگر اینطور هست شما میتوانید در بخش تولید گرافیک (بنرها، عکسنوشته ها و محتوای شبکه های اجتماعی) با ما همکاری کنید؛ همین الان برای ما ایمیل بفرستید.

» فنی
متخصص کد نویسی HTML و CSS هستید؟ و یا PHP؟ میتونید با کد های خلاقانه قابلیت های مختلفی به صفحات وردپرس بدهید؟ اگر اینطور هست حتما به ما ایمیل بزنید.

  اگر سوالی داشتید در پایین بخش نظرات مطرح نمایید.