خدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

با تیک تم کاربران اینترنتی را به سایت خود جذب کنید.

خدمات سئو و بهینه سازی سایت تیک تم را انتخاب کن و در صدر نتایج گوگل با کلمات کلیدی قرار بگیر! چطور؟ چرا؟ شما یک مغازه اجاره می کنید! با کیفیت ترین محصولات را در آن میچینید و بهترین خدمات را ارائه می دهید. اگر این مغازه جایی از شهر باشد که توسط مردم و مشتریان دیده نشود، این همه هزینه و تلاش چه نتیجه ای را برای شما خواهد داشت؟ SEO همان چیزی است که مغازه شما را به مرکز شهر انتقال می دهد.

%
۰
جستجوی فارسی در گوگل
%
۰
میزان جستجوی کاربران از گوگل
%
۰
کابران فقط لینک اول را می بینند
%
۰
کابران روی تبلیغات کلیک نمی کنند

از جایگاه سایت خود در موتورهای جستجو راضی نیستید؟

با سرویس سئو وردپرس تخصصی تیک تم هر چه سریعتر از رقبای خود جلو بزنید!

قطعا وردپرس محبوب ترین و پر استفاده ترین سیستم مدیریت محتوا در دنیاست. وردپرس با داشتن امکانات بسیار زیادی برای ساخت یک سایت یا وبلاگ ساده تا یک سایت و فروشگاه بسیار حرفه ای کاربرد دارد. داشتن افزونه های مختلف و همچنین امکان طراحی قالبهای متنوع و شیک برای وردپرس باعث شده است این سیستم مدیریت محتوا به اولین انتخاب برای راه اندازی سایت در دنیا تبدیل شود.

اما امروزه همه بخوبی آگاهند که جهت موفقیت در فضای وب داشتن یک سایت شاید ساده ترین کار است و مهمترین عامل، حضور موثر در اولین نتایج جستجوها بخصوص نتایج جستجوگر گوگل است.

موضوع قابل توجه این است که وردپرس به خودی خود سئو نیست و برخلاف تفکری که برخی دارند و فکر میکنند وردپرس دارای سئوی قوی هست باید گفت در حالت عادی سئو وردپرس مانند سایر سیستمهاست. اگر شما هم یک سایت وردپرسی دارید و احساس میکنید سایت شما از نظر سئو باید بررسی شود ما در رایاطرح توسط یک تیم خبره در زمینه سئو این اصمینان را به شما میدهیم که با سرویس سئو وردپرس تمامی مشکلات سئوی داخلی (on page SEO) در سایت شما حل خواهد شد. همچنین پس از آن جهت تقویت قدرت سئوی خارجی (off page SEO) نیز بک لینکهای بسیار قدرتمندی به سایت شما ارائه خواهیم کرد که در انتها توضیح داده شده است.

این سرویس برای سایتهای وردپرسی شخصی ، شرکتی ، وبلاگ ، دانلود ، فروشگاهی و هر سایت دیگری که با وردپرس ساخته شده باشد ارائه می گردد.

اقداماتیکه در این سرویس سئو حرفه ای وردپرس دریافت خواهید کرد:

 • آنالیز کامل سایت وردپرس از نظر موضوع و انتخاب یا ویرایش کلمات کلیدی
 • بررسی کامل سایت رقبا از نظر محتوا ، کلمات کلیدی و قابلیت رقابت پذیری
 • تغییرات و ایجاد برخی توضیحات در صفحه اصلی حول کلمات کلیدی (در صورتیکه نیاز باشد)
 • ارائه برخی کدهای مخفی در جهت افزایش سئو وردپرس که فقط توسط موتورهای جستجو دیده شود
 • ارائه و انتخاب بهترین کلمات کلیدی ، و نوشتن موثرترین متا دیسکریپشین برای صفحه اصلی
 • بررسی کاملا حرفه ای قالب سایت و سئوی قالب وردپرس از نظر کدنویسی (توضیح اینکه قالب شما کاملا بررسی شده و در جاهاییکه نیاز به تغییرات در کدنویسی وجود دارد بهبود کدنویسی انجام خواهد گرفت)
 • فشرده سازی کدهای html قالب بصورتیکه باعث کاهش حجم چشم گیر صفحات گردد
 • فشرده سازی فایلهای CSS بصورتیکه تمامی فایلهای CSS از یک فایل خوانده شود که باعث کاهش حجم چشم گیر صفحات گردد *
 • فشرده سازی فایلهای JQuery بصورتیکه تمامی فایلهای JS از یک فایل خوانده شود که باعث کاهش حجم چشم گیر صفحات گردد *
 • بررسی حجم تصاویر و امکان کاهش حجم تمام تصاویر موجود در سایت بصورت یکجا و بدون افت کیفیت
 • قرار دادن کل سایت در کش بطوریکه صفحات با سرعت بسیار بالایی باز شوند
 • قرار دادن تگ Alt و تایتل برای تمام تصاویر بصورت اتوماتیک
 • نصب افزونه های سئو وردپرس مورد نیاز
 • آنالیز کامل بک لینکهای سایت
 • ارائه لیست تمام بک لینکهای سایت برای اولین بار در ایران 
 • ارائه ۴۰ بک لینک از سایتهایی با پیج رنک ۱۰ و DA بالای ۸۰ برای اولین بار در ایران

* فشرده سازی و یکپارچه کردن فایلهای CSS و JS باعث کاهش تعداد ارسال درخواست به سرور هنگام لود سایت شده که گاها حتی باعث کاهش بیش از ۱۰۰ درخواست Server Requests میشود. این موضوع در سایتهای پر بازدید باعث کاهش فشار قابل توجه به CPU و سایر منابع سرور میگردد.

در واقع در سرویس سئو وردپرس ما تمام نیازهای سایت شما را در مرحله اول از نظر سئوی داخلی حل میکنیم. یکی از ویژگیهای سرویس ارائه شده ما کاهش حجم و افزایش سرعت چشمگیر سایت شما پس از تغییرات خواهد بود. مثلا در نمونه زیر که مربوط به سایت www.otag.ir می باشد با اینکه حجم صفحه بالاست ولی با کاهش درخواستها به سرور و فشرده سازی فایلها باعث کاهش بسیار چشمگیر سرعت لود سایت شده ایم بطوریکه پرفورمانس سایت نیز گرید A و عدد ۹۹ می باشد.

ارائه آنالیز بک لینک های سایت

یکی دیگر از ویژگیهای سرویس سئوی وردپرس ما ارائه گزارش کامل از شرایط بک لینکهای سایت شماست. توجه داشته باشید که شرکت ما در سایتهای MOZ.com و همچنین Ahrefs.com دارای اشتراک پریمیوم بوده و ماهانه بیش از هزار دلار هزینه اشتراک به این سایتها پرداخت میکند. لذا ما نمونه ریپورت بک لینکهای سایت شما را در این سرویس بصورت رایگان برای شما ارسال خواهیم کرد. مانند تصاویر زیر (جهت بزرگنمایی بر روی عکس کلیک کنید.)

همچنین سرویس ویژه دیگری که ما میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم ارائه لیست تمام بک لینکهایی است که سایت شما دارد. ما در یک فایل اکسل تمام بک لینکهای سایت شما را اکسپورت کرده و برای شما ارسال نماییم. این سرویس خود بعنوان یکی از خدمات سئو در سایت با مبلغ ۳۰ هزار تومان ارائه میشود که بصورت رایگان همراه سرویس سئوی وردپرس ارائه میشود و ما تمام بک لینکهای سایت شما را در یک فایل اکسل CSV اکسپورت کرده و برای شما ارسال می کنیم.

چه پکیجی از خدمات سئو تیــک تـم را انتخاب کنم؟

پکیج های سئو شرکت تیـک تـم، با توجه به تحقیقات جامع کارشناسان ما ، هم رافع نیازهای مشتریان تهیه شده است. شما با توجه به میزان رقابت و قدرت کلمات کلیدی مدنظرتان می توانید پکیج های سه ماهه، شش ماهه، نه ماهه و یکساله سئو تیـک تـم را انتخاب کنید. بهترین خدمات و قیمت های سئو تضمینی را از تیـک تـم بخواهید.

پررقابت

تماس و مشاوره

تماس بگیرید!
مشاوره در خصوص سئو
بک لینک سازی
ریپورتاژ آگهی
تولید محتوا
وبلاگ نویسی
فعالیت در شبکه اجتماعی
مدت زمان اجرا » ۱۰ تا ۱۲ ماه

رقابتی

ماهانه ۲ میلیون تومان

سئو ساختاری صفحات
مشاوره در خصوص سئو
بک لینک سازی
ریپورتاژ آگهی
تولید محتوا
وبلاگ نویسی
فعالیت در شبکه اجتماعی
مدت زمان اجرا » ۸ تا ۱۰ ماه

شرکتی

ماهانه ۹۹۰ هزارتومان

سئو ساختاری صفحات
مشاوره در خصوص سئو
بک لینک سازی
ریپورتاژ آگهی
تولید محتوا
وبلاگ نویسی
فعالیت در شبکه اجتماعی
مدت زمان اجرا » ۶ تا ۸ ماه

اقتصادی

ماهانه ۵۰۰ هزارتومان

سئو ساختاری صفحات
مشاوره در خصوص سئو
بک لینک سازی
ریپورتاژ آگهی
تولید محتوا
وبلاگ نویسی
فعالیت در شبکه اجتماعی
مدت زمان اجرا » ۴ تا ۶ ماه

چرا از سرویس سئو استفاده کنیم؟

به بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو سئو می گویند. یعنی سایت طوری بهینه سازی شود تا با کلمات کلیدی و هدف، در صدر نتایج جستجو قرار گیرد. سئو یکی از راهکارهای افزایش مشتری و فروش است. برای اینکه در صدر نتایج گوگل دیده شوید شما نیاز به سئو دارید. این امر را می توانید با استفاده از خدمات SEO شرکت شایگان بدست آورید.

سئو کلاه سفید و کلاه مشکی دو روشی است که سئو کاران برای سئو سایت از آن بهره می برند. سئو کلاه سفید سئو واقعی است و ماندگاری بیشتری دارد ولی سئو کلاه مشکی بر اساس الگوریتم های مشخص شده گوگل نبوده و سعی به فریب گوگل در جهت نشان دادن سایت در صدر نتایج را دارد. خدمات seo شایگان با متدهای روز و با بهره مندی از دانش بالا نسبت به شناخت الگوریتمها و رفتار موتورهای جستجو انجام می شود. جهت بهره مندی از سرویسهای سئو سایت با شایگان تماس بگیرید.

مثلث سئو سه رکن اصلی سئو است. تولید محتوا، بازدید، لینک سازی. شما باید این سه را همزمان با هم پیش ببرید تا به جایگاه خوبی برسید. ما در شایگان با بهره گیری از این سه اصل مهم و با بررسی روزافزون الگوریتم ها و رفتار موتورهای جستحو، سعی در ارائه بهترین خدمات SEO در ایران را داریم.

علم سئو دارای الگوهای رفتاری بسیاری است. این الگوها در عین سادگی دارای پیچیدگی هایی در اجرا هستند که برای انجام صحیح کار می بایست فرد سئو کننده از تجربه و مهارت کافی برخوردار باشد. پس ما پیشنهاد می کنیم که حتما از یک مشاور و سئو کار با تجربه، بمنظور سئو سایت خود استفاده کنید. البته می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خدمات بهینه سازی سایت و SEO با شایگان تماس بگیرید.

ما در جداول بالا روشهای کاری را با توجه به بودجه مدنظر شما قرار داده ایم. شما می توانید یکی از بسته ها را با توجه به نوع کسب و کارتان و بودجه مدنظر انتخاب نمایید تا از خدمات seo شایگان بهره مند شوید.

سئو همان چیزی است که خیلی از شرکت ها در فضای مجازی بدان احتیاج دارند. کاری که SEO برای شما انجام می دهد هیچ روش بازاریابی ای برای شما انجام نخواهد داشت. شما اگر هزاران بازاریاب حرفه ای هم داشته باشید نمی تواند به اندازه ی سئو کردن سایت برای شما تاثیر داشته باشد. سئو می تواند حرفه ای ترین بازاریاب شما باشد. بازاریابی که وقتی مشتری به محصول یا خدمات در لحظه نیاز دارد شما را به وی معرفی می کند و این بزرگترین حسن سئو است.

در علم بازاریابی این نکته مطرح است که شما اگر بتوانید تبلیغ و یا پیشنهاد استفاده از خدمات یا محصولات را در لحظه ای که مشتری به آن نیاز دارد به وی بدهید احتمال فروش بسیار بالا می رود. در تبلیغات و بازاریابی سئو جزء معدود روش هایی است که اینگونه بازاریابی را برای شما انجام می دهد.

سئو منجر به برندسازی می شود. سئو باعث می شود برند شما در موضوع کسب و کارتان معروف شود. هم بین مشتریان، هم بین همکاران. پس الان متوجه شدید که سئوی سایت چقدر می تواند روی کسب و کارتان شما تاثیر بگذارد.

روال کاری برای انجام بهینه سازی سایت

مرحله
۰
گزارشگیری
مرحله
۰
زومینگ کلمات
مرحله
۰
سئو خارجی
مرحله
۰
سئو داخلی
مرحله
۰
استراتژی
مرحله
۰
آنالیز

آنالیز سئو سایت

چرا باید سایت خود را از نظر سئو آنالیز کنیم؟

در آنالیز سئو مشخص می شود شما بر اساس استانداردهای موتورهای جستجو همچون گوگل، طراحی سایت خود را انجام داده اید یا خیر! شما هرچقدر سایتی با نمره سئو بالاتر داشته باشید می توانید جایگاه بهتری در نتایج جستجو بدست آورید.

روند آنالیز سئو به چه شکل است؟

ابتدا پس از ارسال درخواست مبنی بر سئو سایتتان، با توجه به نوع کسب و کار، کلمات کلیدی و رقیبان، بررسی هایی با توجه به استانداردهای الگوریتم های جستجو انجام می شود.

روند بررسی و آنالیز سئو شما توسط بهترین کارشناسان ما انجام می گردد، خدمات آنالیز سئو سایت به صورت کاملا رایگان انجام می شود. شما می توانید جهت آنالیز وب سایت خود آدرس دامنه خود را در فرم زیر وارد نمایید.

مقالات آموزش سئو با ارائه آخرین ترفندهای انجام سئو

هدیه ویژه ما برای سرویس سئوی وردپرس

ما برای سرویس بهینه سازی سایت وردپرس یک هدیه نیز در نظر گرفته ایم. هدیه ما ارائه رایگان یکی از خدمات بک لینک دهی ما بنام پکیج بک لینک دهی آلفا “۴۰ بک لینک دائمی از سایتهای پیج رنک ۱۰ + سرویس ۴۰ روزه افزایش رنک” می باشد که میتوانید توضیحات آن را در صفحه مربوطه بخوانید. در این سرویس ما برای سایت شما ۴۰ بک لینک دائمی از سایتهایی با اتوریتی دامنه بالای ۸۰ ارائه می دهیم تا از این طریق بتوانیم در بخش سئوی خارجی off page SEO سایت شما نیز اقدام بزرگی انجام داده باشیم.. حتما توضیحات این بسته بک لینک دهی را در صفحه مربوط به خودش مطالعه نمایید.

در هنگام سفارش چه مواردی را نیاز داریم؟

ما برای انجام خدمات سئو در مرحله اول نیازی به مشخصات هاست شما نداریم و فقط نیازمند اطلاعات ورود به بخش ادمین سایت شما هستیم. لطفا به این موضوع توجه داشته باشید ممکن است در طول کار نیازمند اطلاعات هاست شما نیز باشیم .
لطفا هنگام سفارش لینک صفحه ادمین را به همراه یوزرنیم و پسورد و کلمات کلیدی مورد نظر خود در فرم سفارش بنویسید.

این سرویس برای سایتهای وردپرسی شخصی ، شرکتی ، وبلاگ ، دانلود ، فروشگاهی و هر سایت دیگری که با وردپرس ساخته شده باشد ارائه می گردد.
توجه: مدت زمان ارائه خدمات برای این سرویس حدود ۱۵ روز می باشد.

پس از تکمیل کار گزارش کامل ایمیل خواهد شد

مشاوره فروش