سرویس خرید بک لینک دائمی و بهینه سازی سایت (سئو)

شما هم مشکل افزایش رتبه در گوگل دارید؟

امروزه قرار گرفتن در نتایج بالای گوگل میتواند کسب و کار شما را متحول کند. خوب است بدانید گاها حتی فقط یک رتبه نسبت به رقیب خود بالاتر بودن میتواند ماهانه میلیونها تومان سود بیشتری را نصیب شرکت شما نماید. ما در شرکت عصر رایانه دارای یک تیم تخصصی بهینه سازی سایت و سئوی بسیار مجرب و با دانش به روز هستیم که امکان ارائه برترین خدمات در زمینه سئو از کوچکترین سایتها تا بزرگترین سایتهای تجاری را داریم. اگر فکر میکنید کسب و کار شما جایگاه مناسبی در موتورهای جستجو ندارد سرویسهای سئوی ما میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد. اگر شما هم از قدرت بک لینکها در سئو و رتبه گوگل اطلاع دارید، ما سرویسهای ویژه خرید بک لینک دائمی با کیفیت را به شما توصیه میکنیم. بک لینک های ارائه شده توسط ما بصورت دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد و شما نیاز به پرداخت ماهانه و … ندارید.

بک لینک چیست و چه کاربردی دارد؟

بک‌لینک یک لینک خروجی از یک صفحه به صفحه دیگر است. زمانیکه لینک سایت شما در یک سایت دیگر قرار می گیرد اصطلاحا آن سایت به سایت شما بک لینک داده است. بک لینک ها، پشتوانه و اعتبار یک سایت در نتایج حاصل از موتورهای جستجوگر هستند.

مهمترین فاکتور رتبه بندی گوگل تعداد و کیفیت بک لینک های سایت ها می باشد. سایت هایی که بک لینک با کیفیت زیاد دارند و همچنین محتوای جدید و منظم قرار می دهند همواره دارای رتبه بالایی هستند.

آیا هر بک لینکی مفید است؟

قطعا هر نوع بک لینکی مفید نیست و بک لینکهای بی کیفیت حتی میتوانند باعث افت رتبه سایت شما شوند. در الگوریتم گوگل یکی از مهمترین فاکتورهای رتبه بندی سایت اهمیت و قدرت سایت هاییست که به شما بک لینک میدهند. بک لینک حتما باید از سایتهای با کیفیت با پیج رنک و اتوریتی بالا بوده و حتما بصورت طبیعی دیده شود.

همچنین بک لینک نباید پس از مدتی از سایت مرجع حذف گردد.

آیا خرید بک لینکهای ماهانه خوب است؟

یکی از سرویسهای سئو که در اینترنت ارائه می شود خرید بک لینک است. اما در خرید بک لینک بایستی به این موضوع توجه داشته باشید که بک لینکهای ماهانه نه تنها باعث افزایش رنک سایت نمی شوند بلکه می توانند بطور کلی باعث نابودی سئوی سایت شده و سایت شما را شامل جریمه گوگل نمایند! به این دلیل که با گرفتن مثلا ۸۰ بک لینک ماهانه گوگل بک لینک شما را در این ۸۰ سایت ثبت خواهد کرد ولی پس از یک ماه در صورت شارژ نشدن بک لینکها تمامی آنها حذف شده و گوگل متوجه خواهد شد که بک لینکها خریداری شده بود و یا کیفیت سایت دچار مشکل شده است که همه سایتها بک لینکهایشان را حذف کرده اند، این موضوع میتواند تا پنالتی شدن و حذف سایت شما از تمام نتایج گوگل پیش رود.

تمامی بک لینکهایی که توسط ما ارائه میشود دائمی بوده و هرگز حذف نخواهند شد.

راز موفقیت وب سایت ها چیست؟!! چگونه آنها در ابتدای نتایج جستجو قرار دارند؟!!

سایت نیازمارکت (www.nyazmarket.com) که در کلمات کلیدی مهمی همچون ساعت زنانه ، ساعت led، خرید ساعت کاسیو در صفحه اول می باشد و روزانه کاربر هدفمند زیادی را از گوگل کسب میکند.

و یا سایت اتاق (www.otag.ir) در عبارتهایی مانند خرید مبل ، قیمت مبل یا مبل راحتی در صفحه اول می باشد.

سایت اتاق فقط از طریق سه عبارت مرتبط با مبل روزانه بیش از ۱۵۰۰ بازدید دارد که آمار گوگل آنالیتیک آن را در زیر مشاهده میکنید. همچنین در کلمات کلیدی متنوع دیگری همچون سرویس خواب، شلف، کابینت آشپزخانه و … نیز در صفحه اول گوگل می باشد که روزانه دهها هزار ورودی هدفمند را دریافت میکند.

سرویس های خرید بک لینک های دائمی

پکیج بک لینک دائمی مکمل - ۲۹ بک لینک از سایتهای اتوریتی و پیج رنک بالا و معروف دنیا

بک لینک

قیمت: ۳۳۵٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۲۶۵٫۰۰۰ تومان

بک لینکها موثر ترین و کاراترین روشهای افزایش رنک گوگل هستند. ولی در خرید بک لینک و یا بکلینک سازی باید دقت زیادی به عمل آورید. بک لینکهای بی کیفیت نه تنها باعث افزایش رتبه سایت نشده بلکه باعث پنالتی شدن سایت توسط گوگل می شود. در سرویس بک لینک مکمل ما برای سایت شما ۲۹ بک لینک دائمی از سایتهای بسیار با کیفیت و معروف دنیا با Domain Authority بالا می گیریم.

پکیج آلفا، ۴۰ بک لینک دائمی از سایتهای پیج رنک ۱۰ + سرویس ۴۰ روزه افزایش رنک

بک لینک

قیمت: ۳۲۰٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۲۵۵٫۰۰۰ تومان

اگر به دنبال سرویس بک لینک از سایتهای با اعتبار هستید بدون شک این سرویس یک پکیج کاملا حرفه ای و استثنائی برای دریافت بک لینک دائمی است. ۴۰ بک لینک از سایتهایی با پیج رنک ۷ تا ۱۰ و با قدرت دامنه (Domain Authority) بالای ۸۰٫ سپس ۳۰ هزار بک لینک به صفحاتی که به شما لینک داده اند برای افزایش قدرت و اهمیت صفحات لینک داده به شما.

سرویس بک لینک ویژه هرمی

بک لینک

قیمت: ۴۱۰٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۳۵۶٫۰۰۰ تومان

این سرویس یکی از قوی ترین الگوریتمهای بک لینک دهی در دنیاست که توسط تیم ما اجرا میشود. در این روش سایت اصلی شما فقط تعداد محدود ۲۰۰ بک لینک معتبر دریافت میکند. در مرحله دوم ما ۱۰۰۰ بک لینک به سایتهای مرحله اول ارسال میکنیم تا قدرت آنها بیشتر شود. در مرحله سوم ما ۳۰۰۰ بک لینک به سایتهای مرحله دوم ارسال می کنیم تا قدرت انها نیز بیشتر گردد.

۴۰ بک لینک از دامنه های EDU و gov

سفارش بک لینک

قیمت: ۳۹۸٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۳۴۵٫۰۰۰ تومان

دامنه هایی با پسوند EDU و gov مورد اعتمادترین پسوندها از نظر گوگل هستند. چرا که این دامنه ها مربوط به موسسات دولتی و همچنین موسسات آموزشی مانند دانشگاههاست. در این سرویس ما برای شما ۵۰ بک لینک دائمی از دامنه هایی با پسوندهای EDU و gov ایجاد می کنیم. این دامنه ها دارای قدرت دامنه (Domain Authority) بسیار زیادی نیز بوده و دارای پیج رنکهای بسیار بالایی هستند.

سرویس تخصصی بوستر – ۱۰,۰۰۰ بک لینک انبوه مرحله ۲ (جدید)

قیمت  ۴۳۵۰۰۰      ۳۲۰۰۰۰ هزارتومان


سرویس بوستر یک سرویس بک لینک انبوه می باشد. این سرویس شامل ۱۰ هزار بک لینک می شود که میتواند به عنوان بک لینک مرحله ۲ استفاده شده و لینک سازی های شما را تقویت نماید.در واقع استفاده از این سرویس بعنوان سرویس مرحله دوم بر روی سایر سرویسهای بک لینک باعث شناسایی و تاثیر سریع این بک لینک ها بویژه در سایت Moz شده و دامین اتوریتی و پیج اتوریتی سایتها خیلی سریع افزایش می یابد. در این سرویس می توانید تا ۵۰ لینک را جهت بک لینک سازی مرحله دوم ارائه نمایید.

سرویس های خرید ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی پلن۲: رپورتاژ در ۶ سایت با پیج اتوریتی بالای ۳۸

رپورتاژ آگهی پلن2

قیمت: ۴۴۵٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۲۸۰٫۰۰۰ تومان

پلن ۲ رپورتاژ آگهی تیک تم از ۶ سایت فارسی تشکیل شده است. شما می توانید در پلن ۲  یک متن همراه با تصویر و لینک‌های خود را برای ما ارسال نمایید و ما متن شما را در ۶ سایت فارسی با اتوریتی بالای ۳۸ قرار می دهیم. این سرویس نیز دائمی بوده و رپورتاژ و بک لینک‌های شما حذف نخواهد شد. امروزه در کنار ساختن بک لینک رپورتاژ آگهی ها مخصوصا در سایت های فارسی تاثیر زیادی روی لینک بیلدینگ شما می گذارد.

رپورتاژ آگهی پلن۱: رپورتاژ آگهی در ۶ سایت با اتوریتی بالای ۷۷

قیمت: ۴۳۰٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۲۷۰٫۰۰۰ تومان

ریپورتاژ آگهی امروز یکی از مهم‌ترین و تاثیرگذارترین سرویس‌هایی است که می‌تواند به سئوی سایت کمک شایانی بنماید. در پلن ۱ رپورتاژ آگهی تیک تم ما یک متن ۵۰۰ کلمه‌ای یونیک در زمینه کلمات کلیدی شما همراه با تصویر در ۶ سایت خارجی با اتوریتی بی نظیر و باور نکردنی بالای ۷۷ قرار می‌دهیم. این سرویس یکی از سرویس‌های ویژه و تکرار نشدنی در زمینه رپورتاژ می باشد. این سرویس دائمی می باشد.

رپورتاژ آگهی پلن ۴ : رپورتاژ در هر سه پلن قبلی - پکیج حرفه ای

بک لینک

قیمت: ۴۳۰٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۳۷۹٫۰۰۰ تومان

اگر می‌خواهید هر ۳ پلن رپوتاژ ویژه تیک تم را یکجا داشته باشید می‌توانید در پلن ۴ با قیمتی بی نظیر این سرویس‌ها را یکجا سفارش دهید. در این پلن ریپورتاژ آگهی شما در ۱۹ سایت و وبلاگ فارسی و خارجی قرار گرفته و یک ترکیب بسیار حرفه ای و ایده آل از نظر گوگل برای سئو ایجاد خواهد نمود.

رپورتاژ آگهی پلن ۳: رپورتاژ در ۸ وبلاگ فارسی با اتوریتی بالای ۴۰

بک لینک

قیمت: ۲۱۰٫۰۰۰ تومان قیمت با تخفیف: ۱۴۰٫۰۰۰ تومان

وبلاگ‌ها مواردی هستند که گوگل به آن‌ها اهمیت می‌دهد و داشتن بک لینک دائمی از وبلاگ به صورت رپورتاژ می‌تواند یکی از تکنیک‌های سئو باشد. در پلن ۳ متن و تصویر شما در ۸ وبلاگ فارسی با اتوریتی بالای ۴۰ قرار می‌گیرد که می‌تواند تاثیر زیادی در سئوی سایت داشته باشد. این ریپورتاژ نیز دائمی بوده و حذف نخواهد شد.

چرا خرید بک لینک دائمی بگیریم؟

امروز دیگر نمیتوان به فکر فعالیت و بیزنس در دنیای آنلاین بود ولی به سئو و بهینه سازی سایت اهمیت نداد. رقبا هر روز قوی تر می شوند و رتبه خود را در موتورهای جستجو بالا می برند. امروز در صورتیکه نتوان در نتایج برتر موتورهای جستجو جایگاهی داشت کسب و کار آنلاین خود را بایستی یک کسب و کار شکست خورده دانست. خرید بک لینک در تعداد بالا از نظر گوگل غیر قانونی بوده و همین موضوع باعث شده است تا ما به جای سرویس خرید بک لینک سرویس های بک لینک سازی در تعداد پایین ولی با کیفیت بسیار بالا اقدام نماییم. تمامی سرویسهای سئو ما ۱۰۰ درصد تجربه شده و قدرت دامنه شما را بالا برده و باعث بالا آمدن سایت شما در موتورهای جستجو خواهند شد.
تمامی سرویسهای خرید بک لینک ما بصورت ارائه بک لینک دائمی بوده و این لینکها هرگز حذف نخواهند شد.
همچنین در صورتیکه سایت وردپرسی دارید قطعا پیشنهاد میکنیم از سرویس سئو وردپرس ما بهره مند شوید. در این سرویس ما با داشتن اکانت پرمیوم سایتهایی مانند moz و ahrefs و backlinko سایت شما را بصورت کامل مورد آنالیز قرار می دهیم.

آیا خرید بک لینک باعث پنالتی سایت میشود؟

این سوالی است که خیلی زیاد از ما پرسیده میشود. پاسخ این است که بله، یکی از دلایل پنالتی شدن سایت میتواند بک لینک باشد، ولی گوگل برای پنالتی کردن سایت دارای قوانینی می باشد. سایت شما توسط بک لینک در صورتی پنالتی خواهد شد که یکی از موارد زیر را شامل شود:

  • خرید یا بک لینک سازی یکباره در تعداد بسیار زیاد در یک بازه زمانی کم (منظور از تعداد زیاد سایتهایی است که اقدام به فروش ۱۰۰۰ یا ۲۰۰۰ بک لینک میکنند )
  • داشتن بک لینک های زیاد از سایتهای اسپم و سایتهای بی کیفیت
  • حذف یکباره تعداد زیادی از بک لینکها (در صورت خرید بک لینکهای ماهانه به این موضوع توجه داشته باشید)

در صورتیکه خرید بک لینک یا بک لینک سازی شما شامل موارد بالا نباشد نگرانی از بایت پنالتی توسط بک لینک نداشته باشید.

وب سایت تیک تم یکی پش از اینکه پروژه پشتیبان وردپرس را آغاز کرد به دلیل درخواست هایی که کاربرانمان داشتند بر این شدیم تا خرید پکیج رپورتاژ آگهی را آغاز کنیم. شما با ما میتوایند رپرتاژ اگهی های عالی در سایت های معروف و محبوب دنیا ایجاد کنید. ما تضمین میکنیم لینک های دائمی بصورت فالو و هم نوفالو ایجاد میکنیم.

خرید پکیج ریپورتاژ آگهی

در سایت های دیگر قطعا تبلیغات ریپورتاژ اگهی را مشاهده کرده اید همگی تضمین میکنند که با خرید رپرتاژ آگهی میتوانید به نتایج عالی برسید اما در واقع شما با هزینه ای بالا فقط در یک سایت لینکسازی را انجام داده اید. پس چاره چیست؟ چگونه هم در هزینه ام صرفه جویی کنم و هم در بازدهی و فید بکی که از کارم میگیرم؟ پیشنهاد ما خرید بک لینک های دائمی از سایت تیک تم است. ما در معروف ترین و بهترین و معتبر ترین سایت های دنیا از جمله TED , Sony ,amazon و… بسیاری از وبلاگ ها  و وب سایت ها معروف و محبوب دنیا لینک های طبیعی ایجاد میکنیم.

لینک طبیعی چیست؟

برای خرید بک لینک با مراجعه به سایت ما لینک های طبیعی برای شما ساخته می شود بدین معنا که بصورت پروفایل  و سوال جواب در فروم ها یا ارسال دیدگاه در سایت های معروف و محبوب شروع به ساخت بک لینک های دائمی میکنیم. به دلیل اینکه روند کار طبیعی و اهسته و پیوسته و نه از سایت هایی که گوگل روی آنها حساس و مشکوک است لینک سازی انجام می وشد لذا تاثیر بسیار بسیار خوبی روی سایت دامین اتوریتی و سئو سایت شما دارد.

خرید بک لینک دائمی

دقت داشته باشید تمامی بک لینک هایی که در سایت تیک تم برای شما ساخته می شود همگی دائمی بوده و بصورت طبیعی و بدون هیچگونه استفاده از ربات ها و وب سایت ها توسط کارشناسان سایت ساخته می شود.