درباره ما

تیک تم حاصل تجربه و تخصص ۸ ساله در زمینه وردپرس و دیگر سیستم های مدیریت محتوا و بازاریابی اینترنتی می باشد، قرار است تحولی نو و شرایطی جدید در بازاریابی اینترنتی ایجاد کنیم و در تلاشیم تا علاوه بر توسعه فضای کسب و کارهای اینترنتی از خلسه بیرون شویم و به سوی جدید ترین و نوین ترین اصول طراحی وب سایت و بازاریابی اینترنتی گام برداریم. ما دوست داریم نقش خود را برای توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر ایران پرچم ایران عزیزمان ایفا کنیم.

تیک تم تلاش می کند تا رویدادی جدید،خلاقیتی نو، تحولی دانشمند و تفکری تحول گرا باشد. زیبایی محور جز ذات تیک تم است و فعالیت ما در قالب وردپرس ، افزونه وردپرس و آموزش وردپرس و سئو بهینه سازی سایت و بازایابی اینترنتی خواهد بود.

تمام سعی ما بر این خواهد بود که همیشه مشتریانی راضی و وفادار گرده هم آوریم که به لطف خداوند در چند ماه اخیر این تفکر به یک واقعیت تبدیل شده است.ما می گوئیم: “این انتخاب باعث پیشرفت شماست” شعار ما نیست بلکه یک واقعیت است که در هر خرید به روشنی دیده خواهد شد.

تیم تیک تم تمامی تلاش خود را برای آموزش هر چه بهتر کاربران در زمینه وردپرس, موضوعات مربوط به طراحی وب سایت, سئو و … خواهد کرد. همچنین سعی داریم که راه بسیار خوبی برای ارائه محصولات وردپرسی و دسترسی شما کاربران عزیز به این محصولات فراهم نماییم. ما سعی داریم که در راستای افزایش کیفیت محصولات و خدمات رسانی به کاربران محترم به نظرات آنها احترام گذاشته و برای جلب رضایت کاربران و با در نظر گرفتن نظرات آن ها بهترین محصولات و خدمات را در اختیار آن ها قرار دهیم.

امیدواریم که تمامی تلاش های ما جهت ارائه محصولات و خدمات به شما کاربران گرامی رضایت و البته پیشرفت شما را به همراه داشته باشد.