کسانی که فروشگاه های اینترنتی دارند باید سعی کنند که نظر مشتریان جدید را جلب کنند و مشتریان قدیمی را راضی نگه دارند. اما چگونه؟ با داشتن قابلیت های فراوان فروشگاه خود می توانید نظر تمام مشتریان چه قدیمی، چه جدید را جلب کنید. یکی از کارهایی که می توانید برای جلب توجه مشتریان انجام دهید ارائه کدهای تخفیف یا کاهش قیمت محصولات به صورت کلی در فروشگاهتان می باشد. قرار دادن شمارش گر فروش ویژه برای محصولات، مشتریان بیشتری را ترغیب می کند که از فرصت استفاده نمایند و خرید کنند. برای ترغیب مشتریان باید به آن ها اطلاع رسانی کنید تا قبل از پایان یافتن زمان تخفیف، به سفارش محصول بپردازند. با این کار نیز می توانید افزایش فروش داشته باشید و درآمد زیادی کسب کنید. هم چنین این کار باعث رقابت و دیده شدن توسط کاربران می شود. اما برای داشتن قابلیت شمارش معکوس می توانید از افزونه ووکامرسی که در ادامه توضیح می دهیم، استفاده نمایید.

افزونه ساخت شمارش گر فروش ویژه در ووکامرس

افزونه که از آن صحبت کردیم با عنوان YITH WooCommerce Product Countdown در مخزن وردپرس به ثبت رسیده است. این افزونه برای ساخت شمارش گر فروش ویژه در ووکامرس می باشد. این افزونه بسیار حرفه ای و کاربردی است و تا به امروز بیش از ۱,۰۰۰ نصب فعال و موفق داشته و توانسته امتیاز ۲٫۱ از ۵ را کسب کند.

شمارش گر فروش ویژه

نصب و فعال سازی افزونه ساخت شمارش گر فروش ویژه در ووکامرس

برای استفاده از افزونه YITH WooCommerce Product Countdown ابتدا آن را از انتهای مقاله به صورت رایگان دانلود نمایید. سپس به بخش افزونه ها –> افزودن در پنل وردپرس رفته و برای نصب و فعال سازی افزونه بر روی دکمه بارگذاری افزونه کلیک کنید. پس از آن در پنل وردپرس در منوی YITH Plugins بخشی به نام Product Countdown ظاهر می شود که در تصویر زیر مشاهده می کنید. در این بخش تنظیمات اصلی افزونه را شخصی سازی کنید.

بیشتر بدانید:  ساخت چایلد تم در وردپرس

شمارش گر فروش ویژه

بخش General Settings

شمارش گر فروش ویژه

تنظیمات اصلی افزونه در این بخش می باشد.

Enable YITH WooCommerce Product Countdown: برای فعال سازی افزونه می توانید این گزینه را فعال نمایید و سپس برای ذخیره تغییرات بر روی دکمه save changes کلیک کنید.

حال به صفحه زیر که صفحه محصول می باشد، وارد می شوید و از طریق بخش Product Countdown برای محصول موردنظر شمارش معکوس قرار می دهید.

شمارش گر فروش ویژه

Enable: برای نشان دادن شمارش معکوس بر روی محصول موردنظر این گزینه را فعال کنید. در صورتی که تمایل به نشان دادن آن نیستید این گزینه را غیرفعال کنید.

Countdown Dates: در این بخش ابتدا تاریخ شروع شمارش معکوس در سمت راست و تاریخ پایان آن را در سمت چپ وارد کنید.

سپس برای فعال شمارش معکوس محصول بر روی دکمه بروز رسانی کلیک نمایید.

برای نمونه در تصویر زیر محصول شمارش گر فروش ویژه را مشاهده می کنید.

شمارش گر فروش ویژه

جمع بندی

برای داشتن شمارش گر فروش ویژه در محصولات فروشگاه خود از افزونه YITH WooCommerce Product Countdown که آموزش دادیم استفاده کنید. برای این منظور حتما تاریخ شروع و پایان برای محصول تخفیف خورده قرار دهید. این کار باعث جذب مشتریان زیاد به سایت فروشگاهی شما می شود.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

امیدوارم این آموزش ووکامرس مورد استفاده تیک تمی های عزیز قرار گرفته باشد. موفقیت شما آرزوی ماست…

هنوز مشکل دارید؟!

در نظرات مشکل خودتون رو مطرح کنید

مطالب مرتبط:

افزونه ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در ووکامرس

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

ایجاد لیست مقایسه محصولات در ووکامرس

کد نمایش تازه‌ترین محصولات در فروشگاه ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات:سامانه پیامککانفیگ امنیتی وردپرسپشتیبانی وردپرس

۵/۵ - (۱ امتیاز)