یکی از مهم ترین موارد برای فروشگاه های اینترنتی، امکان ایجاد ارتباط بین کاربران و مدیر وب سایت می باشد. توجه به این امر باعث می شود تا کاربران بهتر بتوانند سوالات خود را در مورد سایت مطرح کنند و توسط مدیر زودتر به جواب برسند. سایت های آموزشی، تخصصی، فروشگاهی از قبیل سایت هایی است که برای کاربران سوال پیش می آید پس باید امکان سیستم پرسش و پاسخ برای آن ها وجود داشته باشد. این قابلیت باعث می شود مشکلات کاربران برطرف شود و همچنین حس رضایت از سایت شما را داشته باشند. لازم به ذکر است که میان بخش پرسش و پاسخ و بخش نظرات تفاوت هایی وجود دارد. در آموزش امروز قصد معرفی افزونه ووکامرسی را دارم که با استفاده از آن بتوانید سیستم پرسش و پاسخ در وب سایت خود راه اندازی کنید. برای آشنایی با افزونه، در ادامه ما را همراهی کنید…

آشنایی با افزونه ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در ووکامرس

افزونه YITH WooCommerce Questions and Answers یک افزونه کاربردی است که با استفاده از آن می توانید در وب سایت خود سیستم پرسش و پاسخ راه اندازی کنید. این کار در جلب رضایت مشتری به شما کمک خواهد کرد. این افزونه توانسته بیش از ۱,۰۰۰ نصب موفق و فعال در مخزن وردپرس به ثبت برساند و توسط کاربران امتیاز ۵ از ۵ را کسب نموده است.

سیستم پرسش و پاسخ

امکانات افزونه YITH WooCommerce Questions and Answers

  • قابلیت ایجاد سیستم پرسش و پاسخ ووکامرس برای کاربران
  • قابلیت تعیین مطرح کردن یا نکردن سوالات توسط کاربران
  • قابلیت تعیین تعداد پرسش‌های نمایش داده شده در صفحه محصولات
  • و…

نصب و فعال سازی افزونه ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در ووکامرس

برای دانلود رایگان افزونه YITH WooCommerce Questions and Answers می توانید به انتهای این مقاله مراجعه نمایید. لازم به ذکر است برای استفاده از این افزونه،  ابتدا باید اقدام به پیکربندی فروشگاه ساز ووکامرس در سایت وردپرسی خود کنید. پس از نصب افزونه فوق در پیشخوان وردپرس در منوی YITH Plugins، بخشی به نام Questions & Answers ظاهر می شود بر روی آن کلیک کنید.

تنظیمات عمومی

سیستم پرسش و پاسخ

این بخش مربوط به تنظیمات کلی افزونه می باشد. قبل از استفاده از افزونه آن را متناسب با نیاز خود اعمال کنید. همچنین این بخش دارای دو گزینه زیر می باشد:

بیشتر بدانید:  آموزش ساخت ارتقاء محتوا در وردپرس و تاثیر آن بعنوان ابزار ایمیل مارکتینگ

سوالات برای نشان دادن: تعداد سوالاتی که می‌خواهید در هر صفحه محصول، نمایش داده شود را در این بخش وارد کنید.

حالت پرسش و پاسخ: با فعال کردن این گزینه، کاربران نمی توانند سوالات جدید را مطرح کنند و به سوالات قبلی پاسخ دهند.

برای ذخیره تنظیمات اعمال شده بر روی دکمه save change کلیک کنید.

بخشی به نام پرسش و پاسخ در صفحه محصول مشاهده می کنید که کاربران می‌توانند سوالات خود را مطرح کنند. پس از آن که کاربران سایت سوالات خود را ارسال کردند، در منوی پیشخوان بخشی به نام پرسش و پاسخ وجود دارد که شما می توانید از این بخش به سوالات آن ها پاسخ دهید. این بخش مشخص می کند که سوالات کاربران توسط کدام کاربر پاسخ داده می شود. این قابلیت باعث می شود تا کاربران را به پاسخ دادن سوالات و مشکلات کاربران دیگر، تشویق کنید.

Question & Answers

سیستم پرسش و پاسخ

در این بخش، در قسمت Write an answer پاسخی را برای سوال مطرح شده بنویسید و سپس بر روی دکمه Respond کلیک کنید. با کلیک کردن روی دکمه پاسخ شما در صفحه محصول مطابق تصویر زیر نمایش داده می شود.

سیستم پرسش و پاسخ

جمع بندی

برای استفاده از سیستم پرسش و پاسخ در وب سایت خود افزونه ووکامرسی YITH WooCommerce Questions and Answers را به شما آموزش دادیم. این قابلیت می تواند مشکلات و سوالات کاربران را رفع کند. با این کار کاربران شما احساس رضایتمندی می کنند و همچنین کاربران می توانند در انتخاب محصول از شما راهنمایی بگیرند.

دانلود افزونه

صفحه مشخصات

امیدوارم که این مقاله مورد توجه همراهان همیشگی تیک تم قرار گرفته باشد.

با آرزوی موفقیت شما عزیزان …

مطالب مرتبط:

افزونه تشخیص خرید مشکوک در ووکامرس

افزونه زوم کردن روی تصویر محصولات ووکامرس

افزونه نمایش تصاویر اینستاگرام در محصولات ووکامرس

ایجاد گزارش فروش محصولات در فروشگاه ساز ووکامرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: افزونه رایگان وردپرسقالب وردپرسوبلاگ

۵/۵ - (۱ امتیاز)