سلام خدمت همراهان همیشگی سایت تیک تم،یکی از امکاناتی که در وردپرس برای کاربران وجود دارد سیستم پرسش و پاسخ است،با استفاده از این سیستم کاربران به راحتی می توانندسوالات خود را مطرح کنند و هم چنین با یکدیگر تبادل نظر کنند.

افزونه های زیادی برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس وجود دارد ،افزونه ای که امروز می خواهیم برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس به شما معرفی کنیم افزونه Anspress می باشد،پس با ما همراه باشید.

معرفی افزونه Anspress:

افزونه Anspress یک افزونه پر کاربرد برای ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در وردپرس است ،یکی از قابلیت های این افزونه سازگاری با قالب های مختلف وردپرس است،افزونه Anspress تاکنون بیش از ۴,۰۰۰ نصب فعال داشته است .

افزونه Anspress
افزونه Anspress

نصب و راه اندازی افزونه:

با نصب و فعال سازی این افزونه گزینه ای به نام  Anspress درپیشخوان وردپرس مشاهده می کنید که دارای گزینه های متعددی است.ابتدا به بخش تنظیمات افزونه ANPRESS می رویم ،در این بخش هشت تب مختلف وجود دارد که در ادامه به بررسی هر کدام از ان ها می پردازیم.

General

تب General در افزونه ANSPRESS

 

در قسمت General تنظیمات اصلی افزونه قرار دارد ،شما می توانید در این تب می توانید چگونگی اجازه دسترسی به پرسش هاو پاسخ ها و هم چنین نوع برگه ها را مشخص کنید.

بیشتر بدانید:  نمایش تاریخ عضویت کاربر در وردپرس

Layout

تب Layout در افزونه ANSPRESS
تب Layout در افزونه ANSPRESS

 

در قسمت Layout می توانید تنظیمات ظاهری که شامل تنظیمات آواتار ، اندازه آواتار پرسش ها و پاسخ ها،تنظیمات مربوط به آیتم هایی که در هر صفحه نمایش داده می شود ،ترتیب نمایش پرسش ها و پاسخ هارا مشخص کنید.

Page

تب Page در افزونه ANSPRESS
تب Page در افزونه ANSPRESS

 

در این قسمت تنظیمات مربوط به صفحاتی که افزونه ANSPRESS از آن استفاده می کند قرار دارد و می توانید در این قسمت گزینه هایی که مربوط به پرسش و پاسخ را مشاهده کنیین و هر کدام رو به تمایل خودتون تنظیم کنید.

گزینه های دیگر که شامل گزینه question ( تنظیمات مربوط به پرسشها)،Answer(تنظیمات مربوط به پاسخ ها)،Users(تنظیمات مربوط به کاربران)،permissions(تنظیمات مربوط به سطوح دسترسی) را می توانید به صورت پیش فرض قرار دهید  و نیازی نیست تنظیمات آن را تغییر دهید.

امیدوارم این آموزش برای شما دوستان مفید باشه.

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

سوالی دارید؟سوالتون را در نظرات مطرح کنید 🙂 

مطالب مرتبط:

اشتباهاتی هنگام پاسخگویی تلفنی که مشتریان را می‌پراند!

افزونه پرسش و پاسخ حرفه‌ای Sabai Discuss وردپرس نسخه فارسی

ساخت سیستم پرسش و پاسخ

افزونه ایجاد سیستم پرسش و پاسخ در ووکامرس

منبع:تیک تم-ارائه دهنده:قالب نیازمندی وردپرس چارسوق –قالب خبری Jannah وردپرس –قالب فروشگاهی GoodShop وردپرس-قالب گردشگری اکسپلور وردپرس

۱.۴/۵ - (۹ امتیاز)