سلام بر شما همراهان همیشگی تیک تم. در این مطلب قصد معرفی یکی از معروف ترین و قدرتمندترین افزونه سئو در وردپرس با نام افزونه Yoast Seo Premium را دارم. این افزونه دارای ویژگی ها و امکانات بسیاری است که در افزایش رتبه سئو سایت شما تاثیر قابل توجهی خواهد داشت. در ادامه افزونه یواست سئو پریمیوم را بیشتر برای شما معرفی می کنیم.

یواست SEO
افزونه یواست سئو وردپرس

افزونه یواست SEO حرفه ای وردپرس

بدون شک بهترین و قدرتمندترین افزونه سئو در وردپرس افزونه یوا‌‌ست سئو نسخه حرفه ای می باشد. این افزونه همچنین محبوب ترین و نام آشنا ترین افزونه سئو در بین وردپرسی هاست. wordpress seo by yoast در دنیا بهترین و قدرتمندترین افزونه وردپرس برای سئو وب سایت وردپرسی می باشد. افزونه یواست سئو وردپرس یکی از ضروری ترین افزونه هایی است که باید بعد از نصب وردپرس روی آن نصب گردد. به این دلیل که ارزش یک سایت به رتبه سئو آن بستگی دارد. بدون نصب افزونه های سئو سایت شما هیچوقت به آن ورودی گوگل دلخواه شما نخواهد رسید. چون متا تگ های مورد نیاز سئو در سایت شما پیدا نخواهد شد!

افزونه Yoast SEO در مخزن وردپرس با بیش از ۵ میلیون نصب جزو پرمخاطب ترین افزونه ها در گروه سئو به حساب می آید!

افزونه Yoast Seo در دو نسخه ارائه می گردد: نسخه رایگان و نسخه پرمیوم (حرفه ای). شما می توانید نسخه رایگان افزونه یواست سئو را از اینجا دانلود کنید، اما به یاد داشته باشید که نسخه رایگان و نسخه حرفه ای افزونه سئو وردپرس تفاوت هایی با یکدیگر دارد …

 تفاوت های نسخه رایگان افزونه Yoast Seo و نسخه پریمیوم یواست سئو در چیست؟ 

 • امکان ریدایرکت کردن آدرس سایت
 • دارای ویدیوهای آموزشی کار با افزونه
 • قابلیت قرار دادن بیش از یک کلمه کلیدی کانونی برای هر مطلب
 • راهنمای هر بخش بصورت قدم به قدم
افزونه پریومیوم یواست
دانلود افزونه سئو وردپرس

اهمیت سئو در سایت

بدون شک یکی از دغدغه های مهم وب مستران بحث سئو وب سایت آن ها است که همیشه قابل توجه بوده و معمولا مدیران وب سایت ها حاضرند بابت سئو وب سات خود هزینه زیادی را صرف کنند. در صورتی که تعداد زیادی از سئوکار ها برای سئو وب سایت ها از افزونه یواست سئو استفاده می کنند. جالب تر اینجاست که در جهان و نه تنها ایران افزونه Yoast SEO و all in one pack مشهور تر هستند.

اگر می خواهید سئوی وبسایت خود را بهبود ببخشید پس از نوشتن محتوای  خود در وردپرس با کمک افزونه ی ” Yoast SEO ” آن را بهینه کنید!

یواست سئو

 مزیت های افزونه Yoast SEO 

 1. امکان کنترل نقشه ی سایت را  دارد
 2. مطابق با آخرین الگوریتم های گوگل تغییر یافته است
 3. تیم پشتیبانی بسیار قوی دارد
 4. بروز رسانی منظم دارد
 5. %۹۰ وب سایت های وردپرسی از آن استفاده میکنند
 6. پر فروش ترین افزونه سئو وردپرس است

 نسخه ی پرمیوم افزونه یواست سئوی وردپرس 

افزونه ی Yoast Seo نسخه پرمیوم نیز دارد که مسلما دارای امکانات ویژه ای است. به برخی امکانات نسخه پرمیوم اشاره میکنید:

 • ایجاد سریع و خودکار نقشه سایت

 • تحلیل و بررسی دقیق محتوا و کلیدواژه ها

 • مدیریت آسان تغییرات لینک ها

 • بهبود عالی محتوای سئو

 • پیش نمایش سایت در شبکه های اجتماعی

 • آنالیز زنده محتوا

 • و …

افزونه سئو حرفه ای وردپرس

متخصصان سئو راهکارهای متعددی را برای بهینه سازی سئوی سایت شما انجام می دهند اما همانطور که می دانید انجام کار توسط این متخصصان نیازمند صرف هزینه های بسیار زیاد است در صورتی که شما با داشتن یک سایت وردپرسی به راحتی می توانید سئوی سایت خود را افزایش دهید و بهترین جایگاه گوگل در صفحه اول را به خود اختصاص دهید.

سیستم مدیریت محتوای وردپرس یکی از بهترین سیستم های مدیریت محتوا برای گوگل به شمار می رود و قالب های وردپرس نیز در ۹۹% از موارد به صورت کاملا استاندارد و مطابق با اصول سئو طراحی می شوند. در این شرایط شما بخش اعظمی از کارهایی که متخصص سئو انجام می دهد را انجام داده اید و تنها مرحله باقیمانده برای افزایش سئوی سایت وردپرسی شما، تولید محتوای مناسب با کلمات کلیدی مناسب جهت ثبت در موتورهای جستجوگر از جمله گوگل است.

افزونه یواست سئو حرفه ای وردپرس

منوهای افزونه سئو Yoast SEO Premium

 • در بخش پیشخوان شما می توانید از اطلاعیه ها و مشکلاتی که در سئو هست مطلع و آگاه شوید.
 • در بخش عمومی می توانید پیکربندی سریع، تعداد پیوندها در متن و بازگشت به تنظیمات پیش فرض را انجام دهید.
 • در بخش امکانات می توانید باکس ها و امکاناتی را برای نمایش فعال نمایید.
 • بخش اطلاعات شرکت نام وب سایت، نام جایگزین، نماد شرکت، حقوقی و حقیقی بودن را تعیین می کنید.
 • در بخش ابزارهای وبمستر می توانید در وبمستر سایت های گوگل، بینگ و یاندکس ثبت نام کنید و سپس کد آن را وارد نمایید که با کلیک بر روی لینک آنها به صفحه مورد نظر هدایت می شوید.
 • در بخش امنیت می توانید تنظیمات مربوط به بخش های پیشرفته برای سایر دسترسی های غیر مدیر فعال نمایید.
 • در بخش عنوان ها & متاها می توانید ساختار نوشته ها، برگه ها، پست تایپ های سفارشی و عناوین را تعیین و تنظیم نمایید.
 • در بخش اجتماعی می توانید لینک شبکه های اجتماعی شامل : فیس بوک، اینستاگرام، توییتر، یوتیوب و… را ثبت کنید.
 • در بخش نقشه های XML سایت می توانید مطالب، برگه ها و پست تایپ های سفارشی را که دارید تعریف کنید که در نقشه سایت نمایش داده شود یا نمایش داده نشود.
 • در بخش پیشرفته مسائل مربوط به پیوند دهی و مسیرهای راهنما را فعال و مشخص کنید.
 • در بخش ابزارها می توانید ایمپورت و اکسپورت از تنظیمات افزونه بگیرید و از آن در جاهای دیگر استفاده کنید. از جمله امکانات دیگر به ویرایشگر می توان اشاره کرد که دسترسی به robots.txt و .htaccess را به شما می دهد.
 • در بخش میز فرمان جستجو خطاهای ثابت شده در کنسول گوگل را نمایش می دهد.
 • در بخش بازگشتی ها می توانید ریدایرکت ها را اضافه، ویرایش و حذف کنید.
ریدایرکت لینک ها
دانلود افزونه سئو وردپرس

افزونه yoast seo premium ( که بیشتر با نام  wordpress seo by yoast premium ) شناخته شده امکانات جدیدی را به نسخه رایگان خود اضافه کرده:

چه زمانی از مدیریت ریدایرکت استفاده می کنیم؟

زمانی که شما یک صفحه یا یک مطلب از سایت خود را حذف می کنید. ریسک زیادی انجام داده اید!  گوگل به شدت با سایتی که خطای ۴۰۴ زیادی دارد مخالف است.

بهترین روش حذف یک مطلب از سایت بدون افت سئو چیست؟

حالا افزونه وردپرس سئو پرمیوم اینجاست تا در صورتی که یک صفحه از سایت شما حذف شد، در سایت وردپرسی شما جستجو کرده و مطلبی که بیشترین شباهت را با صفحه درخواستی کاربر شما دارد را پیدا می کند و کاربر را به آن صفحه انتقال می دهد. این یعنی سایتی بدون خطای ۴۰۴!

در کنار این قابلیت، شما می توانید بصورت دلخواه هر صفحه ای از سایت خود که دوست دارید را به صفحه ای خاص یا سایتی دیگر ریدایرکت کنید(منتقل کنید) تا سایت شما از شر خطای ۴۰۴ محفوظ باشد.

قابلیت قرار دادن چند کلمه کانونی برای هر صفحه

کلمه کانونی یکی از قابلیت های مهم وردپرس سئو به حساب می آید. شما می توانید برای هر صفحه از سایت خود، یک کلمه کانونی تعریف کنید و مطلب را بر اساس این کلمه سئو کنید.

متاسفانه نسخه رایگان افزونه سئو وردپرس فقط از یک کلمه کانونی پشتیبانی می کند اما در نسخه پرمیوم می توانید بصورت همزمان چندین کلمه کانونی برای صفحات و مطالب سایت خود انتخاب کنید.

دانلود افزونه پریمیوم سئو
خرید افزونه سئو وردپرس

افزونه یواست سئو حرفه ای برای تمامی سایت ها با هر موضوعی قابل استفاده می باشد و می توانید برای بهبود سایت خود ار آن استفاده نمایید. پیشنهاد می کنیم این افزونه را برای کیفیت بهتر سایت خود نصب نمایید.

 

من سوالات بیشتری دارم، چطور با شما در تماس باشم؟

شما می توانید با شماره های – یا – تماس حاصل کرده یا با کارشناسان ما در چت آنلاین صحبت کنید تا صمیمانه پاسخگوی سوالات شما باشیم.

 

خرید و دانلود فوری افزونه با قیمت ۴۵.۰۰۰ تومان

مشاورهاین محصول دارای پشتیبانی و دانلود نامحدود و رایگان بروزرسانی ها می‌باشد

 

سوالی دارید؟! در نظرات سوال خودتون رو مطرح کنید 🙂