اطلاعاتویژگی های محصول
نام محصول:آموزش طراحی فروشگاه فایل با افزونه Easy Digital Downloads
مدت زمان:۳ ساعت و ۴۲ دقیقه
فرمت ویدیو:MP4
تعداد بخش ها:۱۳ قسمت
آپدیت و بروزرسانی:رایگان و همیشگی
پشتیبانی پس از خرید:نامحدود و همیشگی

قطعا شما هم فایل هایی دارید که ارزشمند هستند و دوست دارید آنها را بفروشید، ممکن است پروژه دانشگاهی یا جزوه باشد، برنامه یا فایل صوتی باشد یا حتی فیلم آموزشی یا کتاب الکترونیکی به هر حال یکی از پر درآمد ترین روش های کسب و کار اینترنتی فروش فایل است. گاهی سایت هایی ادعا می کنند که به شما فروشگاه ساز رایگان می دهند اما با کمی تحقیق متوجه می شوید محدودیت هایی داشته و اصلا فروش خوبی محصولات شما ندارد چون تحت یک سیستم مدیریت محتوا اختصاصی فعالیت می کنید و نمی تواندی آزادانه مانور بدهید.حتی نمی توانید تا رسیدن مبلغ فروش به سقف مورد نظر درخواست واریز بزنید محدودیت هایی در آپلود فایل ها دارید. اما نگران نباشید راحت کسب درآمد می کنید اگر همین حالا دوره آموزش طراحی فروشگاه فایل با وردپرس را تماشا کنید.

اگر مدرس یا دانشجو هستید یا فایلی برای فروش دارید با کمترین هزینه ممکن درآمد ماهیانه بیش از ۲ میلیون تومان خواهید داشت. همین حالا فروشگاه فایل خودتو راه اندازی بکن. چرا قسمت های رایگان را از پایین این مطلب تماشا نمی کنید؟؟؟!!!
فروشگاه کالای دیجیتال
اموزش ساخت فروشگاه فایل

پس از پایان دوره آموزش طراحی فروشگاه فایل می توانید:

۱- وب سایت فروشگاهی خود را راه اندازی کنید

۲- فروشگاه فایل خود را طراحی کنید

۳- وب سایت فروشگاهی خود را مدیریت کنید

۴- فروشگاه فایل خود را به درگاه پرداخت متصل کنید

۵- در کمتر از ۲ ساعت وب سایت فروشگاهی خود را پیاده سازی کنید

 

این دوره آموزشی از صفر تا صد آموزش راه اندازی و طراحی فروشگاه فایل را به شما آموزش می دهد. دوره آموزش طراحی فروشگاه فایل با وردپرس در ۱۳ قسمت تدریس شده و بصورت کاملا پروژه محور پس از پایان این دوره آموزشی میتوانید یک فروشگاه فایل بسیار عالی را راه اندازی و مدیریت کنید و در کمتر از ۲ ساعت شروع به فروش محصولات دانلودی خود کنید.

طراحی فروشگاه فایل با وردپرس

می دانید که وردپرس یک سیستم مدیریت محتوا ی رایگان است. این سیستم بسیار قدرتمند است و هرکس با هر دانشی که دارد بدون دانش برنامه نویسی و کاملا راحت می توانید اقدام به راه اندازی وب سایت و فروش محصولات دانلودی خود کند.

پیش نیاز این دوره آموزشی پیشنهاد می شود دوره آموزش طراحی وب سایت بدون دانش برنامه نویسی یا همان آموزش ویدیویی وردپرس تماشا شود. اما بدون تماشای این دوره آموزشی هم می توانید فقط با تماشای دوره آموزش طراحی فروشگاه فایل با وردپرس هم هر آنچه برای مدیریت و راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود نیاز دارید یاد بگیرید و همین دوره آموزشی نیز کافی می باشد هرچند پیشنهاد می کنیم دوره آموزش وردپرس را نیز تماشا کنید.

آموزش گام به گام و پروژه محور طراحی فروشگاه فایل با وردپرس

این آموزش به نحوی طراحی فروشگاه فایل با وردپرس را آموزش می دهد که هرشخصی بدون حتی ذره ای آشنایی با فروشگاه اینترنتی با موارد و مسائل آشنا می شود و به سادگی و کاملا پروژه محور و گام به گام همراه با نمونه و مثال عملی می آموزید که چگونه وب سایت خود را طراحی کنید.

پس از پایان این دوره آموزشی ما به این فروشگاه اینترنتی فروش فایل را طراحی و راه اندازی کردیم:

همانطور که در لینک بالا مشاهده کردید شما نیز به راحتی می توانید دقیقا مثل نمونه ای که در بالا دیدید وب سایت فروشگاه فایل خود را با وردپرس طراحی کنید.

حتی می توانید بسته آسان نصبی قالب ای دیجیتال را نیز جداگانه از اینجا دانلود کنید. حتی قالب EDigital را رایگان دانلود کنید.

آموزش طراحی فروشگاه فایل
آموزش ویدیویی ساخت فروشگاه فایل

معرفی افزونه ایزی دیجیتال دانلود EDD (Easy Digital Download):

افزونه وردپرس بی نظیر و عالی برای فروش فایل به ازای پرداخت میباشد و برای راه اندازی فروشگاه اینترنتی فروش فایل های مجازی(فایل های دانلودی) خود از افزونه فوق استفاده کنند. افزونه ایزی دیجیتال دانلود یک افزونه کاملا فارسی و با پشتیبانی از واحد ارزی کشورمان(ریال – تومان) می باشد همچنین درگاه های زیادی برای این افزونه طراحی شده است برای مثال ملت,سامان,ملی , پی و نکست پی و… که می توان به آسانی از این درگاه ها استفاده کرد.

سرفصل های دوره آموزش ویدیویی طراحی فروشگاه فایل با وردپرس:

 • مزایای راه اندازی فروشگاه اینترنتی و مزایای راه اندازی فروشگاه فایل
 • گام های اساسی برای راه اندازی فروشگاه فایل
 • معرفی کامل افزونه ایزی دیجیتال دانلود
 • نصب وردپرس و نصب و معرفی قالب مخصوص فروشگاه فایل
 • آموزش کار با افزونه ایزی دیجیتال دانلود
 • طراحی صفحه نخست شکیل و تنظیم قالب
 • چیدمان صفحه نخست
 • تنظیم اسلایدر حرفه ای
 • نحوه افزودن نوشته
 • نحوه افزودن محصول
 • چیدمان منو و برگه ها
 • سفارشی سازی قالب
 • انتقال سایت از لوکال هاست به هاست سی پنل
 • پیکربندی و تنظیمات افزونه ایزی دیجیتال دانلود
 • معرفی درگاه های پرداخت
 • نحوه اخذ درگاه پرداخت اینترنتی و اتصال سایت به درگاه پرداخت

مشاهده جلسه اول:


مشاهده جلسه دوم: