افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل بازدید کننده یکی از بهترین و کاربردی ترین افزونه های وردپرس است که به کمک آن می توانید مشترکین خبرنامه خود را به سهولت افزایش دهید. با استفاده افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل بازدید کننده وردپرس می توانید فایل هایی را برای دانلود در وب سایت خود قرار بدهید و کاربران برای دانلود آنها ایمیل خود را وارد می کنند و لینک دانلود به ایمیل آنها ارسال می شود. این شیوه یکی از هوشمندانه ترین روش های بازاریابی اینترنتی می باشد.

ارزش این افزونه در سایت کدکنیو به زبان اصلی ۱۶$ می باشد.

افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل بازدید کننده نسخه فارسی و بهینه سازی شده

افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل در تیک تم به همراه ویدیو آموزشی رایگان نحوه کار با افزونه Subscribe & Download ارائه می گردد 

جهت رسیدن به یک کمپین تبلیغاتی یا همان لیست یا بانک ایمیل کاربران هدف، بهترین راه این است که خود کاربر ایمیل خود را در اختیار ما بگذارد. چرا که اولا مطمئن هستیم کاربر با رضایت این کار را انجام می دهد، دوما بعدا ممکن است همین فرد از کاربر به مشتری تبدیل شود.

اما چگونه ایمیل کاربران را جمع آوری کنیم؟

پاسخ ساده است کاربران شما به فایل های دانلودی شما علاقمند هستند، بهترین کاری که می توانیم انجام بدهیم تا کاربران ایمیلشان را در اختیار ما بگذارند این است که به جای استفاده از لینک دانلود مستقیم از افزونه ارسال لینک مستقیم به بازدید کننده استفاده کنیم. این افزونه مطابق شکل زیر ابتدا از کاربر نام و ایمیل او را دریافت می کند و سپس لینک دانلود به ایمیل کاربر ارسال می شود. در ایصنورت اصلا نگران نیستیم که دیتابیس ما پر از ایمیل های نا معتبر شود چون کاربر مجبور است برای دریافت لینک دانلود به ایمیل خود مراجعه کند.

Subscribe & Download

افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل

افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل وردپرس subscribe & download توسط تیک تم فارسی شده و ویدیو معرفی و نحوه استفاده از این افزونه پس از خرید در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد، این افزونه می تواند لینک های دانلود را به اینباکس ایمیل کاربران سایتتان ارسال کند. با این کار تنها راهی که برای کاربران سایت شما می ماند، ارائه ایمیل واقعی خودشان هست. زیرا در صورتی که ایمیل معتبری به شما ارائه نکند لینک دانلودی دریافت نمی کنند. یظور ساده شما در هر نوشته ای که قصد داشتید لینک دانلود قرار بدهید تنها کافیست به جای لینک دانلود از شورت کد زیر، پس از نصب افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل استفاده کنید.

Subscribe & Download افزونه ای هست که به شما اجازه می دهد در ازای ارسال لینک دانلود به ایمیل کاربران سایتتان ، لیستی از ایمیل کاربران دریافت کرده و با سرویس های ارسال ایمیل ماکتینگ نظیر مای میل اقدام به ارسال ایمیل تبلیغاتی به کاربران سایت خود کنید. این افزونه لینک های دانلود مستقیم را به کاربران ارسال نمی کند. بلکه لینک هایی ارسال می کند با مدت زمان محدود، و این محدودیت کاملا دست شماست که چقدر تنظیم کنید. مثلا ۲ روز. این خاصیت باعث می شود از پهنای باند سرور شما استفاده بی رویه نشود.

این افزونه امکان اتصال به سرویس های مختلف را دارد و می تواند تمامی داده های دریافتی و اطلاعات دریافتی از کاربران می تواند به صورت خودکار در سرویس های mymail , mailchimp , aweber , icontact , getresponse , campaign monitor , madmimi ذخیره کند.

حتی اگر دوست نداشتید از این میل سرور ها استفاده کنید می توانید از ایمیل های جمع آوری شده خروجی بگیرید و آن را در هر میل سروری که خواستید برای ارسال ایمیل انبوه ایمپورت کنید. این افزونه را با نام دانلود به ازای عضویت نیز می شناسند.

با عنوان اختصاصی

دانلود افزونه ارسال ایمیل
دانلود افزونه ارسال ایمیل

فیلد ورودی سرتاسری

افزونه ارسال لینک دانلود
دانلود افزونه ارسال لینک دانلود

انتقال به لینک دلخواه بعد از ارسال

افزونه Subscribe & Download
افزونه Subscribe & Download

ویدیو معرفی افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل وردپرس

امکانات کلی افزونه ارسال لینک دانلود به ایمیل

 • قابلیت بررسی و تایید صحیح بودن ایمیل

 • فرم ورود اطلاعات مدرن و امن

 • طراحی رسپانسیو

 • ارسال لینک دانلود به ایمیل کاربر

 • امکان اتصال مستقیم به سرویس های MailChimp, AWeber, GetResponse, iContact, Campaign Monitor, Mad Mimi و MyMail

 • قابلیت حذف یا نمایش فیلد نام

 • امکان خروجی گرفتن با فایل csv از ایمیل ها

 • قابلیت افزودن فرم در ساید بار با استفاده از شورت کد

 • قابلیت اضافه کردن بخش قوانین و مقررات

 • قابلیت اضافه کردن فرم عضویت به ازای دانلود با شورت کد

 • نصب آسان

 • کاملا فارسی و راست چین شده توسط تیک تم

 • پشتیبانی رایگان پس از خرید بصورت مادام العمر

 • آپدیت های این محصول برای همیشه از طریق پنل کاربری شما به صورت رایگان قابل دانلود خواهد بود.

.:: فروش این محصول در تیک تم متوقف شده است ::. 

 

۴.۳/۵ - (۱۸ امتیاز)