با سلام به شما دوستان عزیز، این مقاله در رابطه با کسب درآمد با وردپرس هست و ۳۰ روش امتحان شده برای کسب و کار آنلاین با وردپرس را ارائه می دهد. البته به خاطر حجم بالای مقاله، آن را در دو بخش به شما ارائه خواهیم کرد.

با توجه به اینکه وردپرس بزرگترین پلتفرم انتشار مطلب در دنیاست و بیش از ۳۰ درصد از تمام وبسایت ها را در بر می دهد. شما می توانید از وردپرس و وبلاگ نویسی برای کسب درآمد آنلاین در هر زمینه ای که دوست دارید، استفاده کنید. شما می توانید در خانه کار کنید و هیچ محدودیتی در میزان پولی که می توانید از این راه کسب کنید وجود ندارد، مگر محدودیتهای خود شما.

توجه: اینها برنامه های “ثروتمند شدن سریع” نیستند. اگر به دنبال راهی برای کسب سریع ثروت با کسب و کار آنلاین هستید، در جای اشتباهی ایستاده اید.

فریب تصاویر اتومبیلهای گرانقیمت، خانه ها و یا کار کردن در کنار ساحل را نخورید. هر یک از آنها یک کلاهبرداری است و شما وقت و پول خود را برای هر دوره یا آموزش که خریداری می کنید هدر می دهید.

بر خلاف دیگر مقالات “کسب و کار آنلاین”، این یک راهنمای جامع در مورد نحوه کسب درآمد با وردپرس در خانه به طور قانونی، با استفاده از وبلاگ نویسی است.

بسیاری از این روش ها به سرمایه گذاری زمان و یا پول برای شروع نیاز دارند و باید تلاش زیادی بکنید، تا نتیجه بگیرید. قبل از اینکه بتوانید با استفاده از هر یک از این روش ها شروع به کار کنید، باید وبلاگ شخصی خود را داشته و میزبانی کنید.

دنبال کردن این فرآیند واقعا آسان است فرقی نمی کند که شما ۲۰ یا ۶۰ ساله هستید. ابتدا شما باید وبلاگ خود را ایجاد و تنظیم کنید، سپس می توانید هر آنچه در اینجا گفته شده را عملی کنید.

آنچه خواهید خواند:

۱- کسب درآمد با وردپرس به وسیه بازاریابی وابسته

۲- گوگل ادسنس را در وردپرس نمایش دهید

۳- از یک افزونه تبلیغاتی وردپرس برای فروش تبلیغات به طور مستقیم استفاده کنید.

۴- کسب درآمد با وردپرس به وسیله فروش پست های وبلاگ های حمایت شده

۵- کسب درآمد با وردپرس به وسیله دریافت دستمزد برای نوشتن بازدیدها

۶- کسب درآمد آنلاین توسط وبسایت فلیپینگ

۷- برگزاری جلسات سخنرانی عمومی به عنوان یک عامل تاثیرگذار

۸- محدود کردن محتوای تولیدی به کاربران خودتان برای کسب درآمد با وردپرس

۹- یک انجمن خصوصی ایجاد کنید

۱۰- یک محیط پرسش و پاسخ ایجاد کنید.

۱۱- یک دایرکتوری کسب و کار ایجاد کنید

۱۲- یک هیئت مدیره وردپرس با دستمزدهای تابعی ایجاد کنید

۱۳- تقویم رویداد وردپرس را با  پرداخت تابعی ایجاد کنید

کسب درآمد با وردپرس از محتوای وبلاگ 

کسب درآمد با وردپرس از محتوای وبلاگ 

وقتی به این مطلب فکر می کنید که چگونه با وبلاگ نویسی کسب درآمد کنید، اغلب اولین چیزی است که به ذهن شما می آید تبلیغات است.

بله، ممکن است با تبلیغات بتوانید به کسب درآمد با وردپرس بپردازید، اما راه های دیگری نیز وجود دارد که می توانید از محتوای وبلاگ خود درآمد کسب کنید. در اینجا چند روش وجود دارند که موثرند:

۱- کسب درآمد از وردرس به وسیه بازاریابی وابسته

 کسب درآمد از وردرس به وسیه بازاریابی وابسته

بازاریابی وابسته یعنی شما یک محصول یا خدمات را به مخاطبان خود توصیه می کنید و سپس با استفاده از لینک های پیگیری ویژه، هربار که کسی با کلیک کردن روی لینک شما خرید کند، شما کارمزد دریافت می کنید.

یک نمونه واقعی از بازاریابی وابسته هنگامی است که شما به یک دوست کمک می کنید حساب بانکی خود را در شعبه بانک شما باز کند. معمولا، آنها یک کارت هدیه یا جایزه ای از نوع خاص به شما می دهند.

مشابه آن، بسیاری از محصولات و خدمات آنلاین، برنامه های وابسته دارند که شما می توانید به آنها متصل شوید. برنامه های وابسته در دسترس برای هر صنعت موجود است. (گوشه)

اگر شما علاقه مند به شروع کار با بازاریابی وابسته هستید، می توانید با فکر کردن در مورد محصولاتی که قبلا استفاده کرده اید، شروع کنید. چون خوانندگان شما ممکن است به خوبی به آنها علاقه مند شوند. سپس می توانید ببینید که اگر آنها یک برنامه وابسته دارند برای آن ثبت نام کنید.

شما می توانید یک لیست بزرگ از محصولات را برای تبلیغ از سایت های زیر پیدا کنید:

  • Amazon
  • Commission Junction
  • ShareASale

هنگامی که محصولات را برای تبلیغ انتخاب کردید، می توانید از افزونه وردپرس مانند PrettyLinks برای مدیریت لینک های وابسته خود استفاده کنید.

این به شما اجازه می دهد تا به سرعت لینک ها را در پست ها درج کنید، لینک های مارکدار بسازید، کلمات کلیدی را به طور خودکار به لینک ها اضافه کنید و حتی ببینید که هر لینک چطور در سایت شما اجرا می شود.

بازاریابی وابسته ساده ترین راه برای کسب درآمد با وردپرس است، زیرا شما می توانید انواع مختلفی از محصولات را تبلیغ کنید.

۲- گوگل ادسنس را در وردپرس نمایش دهید

گوگل ادسنس را در وردپرس نمایش دهید

گوگل ادسنس یک راه آسان برای کسب درآمد با وردپرس است. همه کاری که شما باید انجام دهید این است که یک فایل آغازگر از گوگل به وب سایت خود اضافه کنید و تبلیغات خود را شروع کنید.

هر بار که کاربر روی تبلیغ کلیک کند، شما دستمزد دریافت می کنید. اینها تبلیغات CPC نامیده می شوند.

CPC چیست؟

CPC به معنای “هزینه هر کلیک” است . با نمایش تبلیغات CPC با گوگل ادسنس هر بار که کاربر بر روی تبلیغات کلیک کند شما دستمزد تعیین شده ای را دریافت می کنید.

هزینه هر کلیک توسط تبلیغ کننده تعیین شده است. (این در مقابل تبلیغات CPM است که شما برای نمایش های تبلیغاتی به جای کلیک تماشا می کنید. CPM به معنای “هزینه برای هر هزار آگهی” است، و M نرمال رومی برای ۱۰۰۰ است)

گوگل ادسنس یک راه خوب برای شروع کسب درآمد آنلاین است هنگامی که شما برای اولین بار است که شروع می کنید.

۳- از یک افزونه تبلیغاتی وردپرس برای فروش تبلیغات به طور مستقیم استفاده کنید

 افزونه تبلیغاتی

نصب گوگل ادسنس آسان است. اما مقدار پولی که می توانید کسب کنید محدود است. هر کلیک تبلیغاتی درآمد متفاوتی دارد.

فروش مستقیم بنر تبلیغاتی  در وب سایت شما ممکن است سودآورتر باشد. به جای آنکه به یک واسطه اعتماد کنید که بخشی از پول را بردارد، قیمت ها و شرایط خود را با خود در میان بگذارید.

در بالا، تفاوت بین تبلیغات CPC و CPM را ذکر کردیم، که در آن برای هر کلیک یا هر هزار بازدید شما دستمزد دریافت میکنید. در حالی که می توانید از یکی از این مدل ها برای فروش تبلیغات بنر استفاده کنید،  اما اکثر وبلاگ نویسان ترجیح می دهند یک نرخ ثابت را شارژ کنند. شارژ یک نرخ ثابت ساده تر از پیگیری دیدگاه ها یا کلیک ها است.

با این حال، فروش مستقیم تبلیغات به منظور مدیریت استفاده از گوگل ادسنس موثرتر است. به جای اضافه کردن کمی کد به وبسایتتان، باید قیمتها را در مورد بحث قرار دهید، قرارداد و شرایط مطرح کنید و از کارهای اداری مانند صورتحساب ها مراقبت کنید. با این حال، استفاده از یک افزونه مدیریت آگهی وردپرس می تواند روند را ساده تر کند.

توصیه می کنیم از AdSanity استفاده کنید. چون به شما این امکان را می دهد که گوگل ادسنس و تبلیغات خودرا به خوبی مدیریت کنید.

۴- کسب درآمد با وردپرس بوسیله فروش پست های وبلاگ های حمایت شده

بعضی از وبلاگ نویسان علاقه مند نیستند که تبلیغات خود را به مخاطبان خود منتقل کنند و عجیب است که چگونه می توانند از یک وبلاگ بدون تبلیغ استفاده کنند.

با استفاده از شبکه های تبلیغاتی، شما برخی از کنترل های بر محتوای نمایش داده شده در سایت خود را از دست می دهید. برخی از خوانندگان از آگهی ها ناراحت یا آنها را جرم می دانند و افراد زیادی از مسدود کننده  های تبلیغاتی استفاده می کنند که بر پتانسیل درآمد شما تأثیر می گذارد.

یک روش دیگر برای کسب درآمد با وردپرس، از طریق حمایت مالی است.

حمایت مالی درست همانند کاری که در  ورزش، نمایش های تلویزیونی یا سایر صنایع انجام می شود کار می کند. اساسا، یک شرکت به شما دستمزد پرداخت می کند که محصولات آن را معرفی کنید، در مورد آن صحبت کنید و آن را به خوانندگان خود بشناسانید.

برای شروع، ایده خوبی است که کیت رسانه ای یک صفحه ای که آمار ترافیک شما، رسانه های اجتماعی دنبال کننده هایتان، جمعیت شناسی مخاطبان و سایر اطلاعاتی که سایت شما را برای تبلیغ کنندگان جذاب تر می کند، مشخص کنید. سپس، شما می توانید به شرکت ها برای مذاکره در مورد معامله حمایت مالی مراجعه کنید.

هنگام انتشار پست های حمایت شده، بسیار مهم است که در قوانین مربوط به افشای اطلاعات در منطقه خود را بدانید.

برای مثال، در ایالات متحده، یک وبلاگ نویس که یک پست حمایت شده را منتشر می کند، باید از راهنمای تایید شده FTC پیروی کند. که شامل آشکارسازی زمانی است که پست حمایت می شود. شما می توانید این کار را با اضافه کردن یک پیشوند پست حمایت شده به عنوان پست خود در وردپرس انجام دهید.

۵- کسب درآمد با وردپرس بوسیله دریافت دستمزد برای نوشتن بازدیدها

دریافت دستمزد برای نوشتن بازدیدها

شبیه به پست های پشتیبانی شده، شما همچنین می توانید با نوشتن نقدوبررسی در سایت خود، درآمد کسب کنید.

بیشتر بدانید:  چگونه مدت زمان ماندن کاربران در سایت را افزایش دهیم

همانطور که در بالا ذکر شد، این روش کسب درآمد کمی متفاوت با یک سایت نقد و بررسی با لینکهای وابسته است.

در عوض، شما می توانید محصولات خود را به صورت رایگان در گوشه خود امتحان کنید و حتی برای نوشتن نقدوبررسی دستمزد دریافت کنید.

روند انجام این کار می تواند شبیه به گرفتن پست های حمایت شده باشد. شما می خواهید محصولاتی را که مربوط به گوشه شما هستند را نقد و بررسی کنید تا مخاطبان شما علاقه مند شوند.

شما می توانید به شرکت های خودتان مراجعه تا در مورد دستمزد نقدوبررسی سوال بپرسید.

وب سایتهایی مانند PeyPerPost  نیز وجود دارد که می تواند به شما در برقراری ارتباط با کسب و کارهایی که ممکن است علاقه مند شوید کمک کند.

۶- کسب درآمد آنلاین توسط وبسایت فلیپینگ

۶-کسب درآمد آنلاین توسط وبسایت فلیپینگ

اگر می دانید چگونه یک وب سایت وردپرس را بسازید، پس شما از بسیاری از افراد جلوتر هستید. گاهی اوقات کارآفرینان مایل به خرید وب سایت هایی هستند که قبلا تاسیس شده اند چون می توانند از آنها برای کسب و کار خود استفاده کنند.

اگر شما می توانید یک وبلاگ وردپرس را ایجاد و شروع به گرفتن ترافیک برای آن کنید، پس شما می توانید آن را بفروشید و برای کاری که انجام داده اید پول دریافت کنید.

این نیاز به دانستن نوع وب سایت ها مورد تقاضا و نحوه قیمت و فروش آنها دارد. وبسایت هایی مانند Flippa وجود دارد که به عنوان سایت های حراج و کارگزار برای فروش وب سایت ها خدمت می کنند.

۷- برگزاری جلسات سخنرانی عمومی به عنوان یک عامل تاثیرگذار

برگزاری جلسات سخنرانی عمومی

اگر نام تجاری خود را در کنار وبلاگ خود تبلیغ می کنید، پس از گذشت زمان، شما دنبال کنندگان درخوری را به عنوان یک عامل تاثیرگذار در صفحه تان را دریافت می کنید.

شما می توانید از این به رسمیت شناختن برای به دست آوردن برخی از مشاغل سخنرانی عمومی استفاده کنید. بسیاری از وبلاگ نویسان با صحبت در کنفرانس ها پول زیادی را به دست می آورند.

صحبت در مورد رویدادهایی که آیا شما درآمد کسب می کنید یا نه، به شما کمک می کند وبلاگ و نام تجاری شخصی خود را ارتقا دهید. اگر در شبکه و سخنرانی عمومی خوب هستید، می توانید فرصت های جدیدی در این راه پیدا کنید.

در صورتی که می خواهید پولی را به عنوان سخنران عمومی کسب کنید، نکات کلیدی در اینجا هست که باید آنها را در نظر داشته باشید.

  • در زمینه خود متخصص باشید اگر در حال حاضر دانش و مهارت های کافی ندارید، پس از الان شروع به یادگیری کنید.
  • سازگار باشید – شما باید از طریق وبلاگ نویسی و فعالیت های رسانه های اجتماعی خود به طور پیوسته تخصص خود را در مورد موضوع مورد نظر ترویج دهید.
  • اجازه دهید مردم بدانند که شما در دسترس هستید. شما می توانید در رسانه های اجتماعی اعلام کنید و یا به طور خصوصی با سازمان دهندگان رویداد تماس برقرار کنید.
  • شما ممکنه نتوانید همیشه سخنرانیهای عمومی دستمزد دار را پیدا کنید. بسیاری از سخنرانان موفق سخنرانی عمومی خود را از حوادث و رویدادهای اجتماعی کوچک به صورت رایگان شروع می کنند.

ایجاد یک وب سایت عضویت پولی

ایجاد یک وب سایت عضویت پولی

اگر شما علاقه مند به فروش آگهی ها یا پست های حمایت شده نیستید، راه های دیگر زیادی وجود دارد که می توانید از طریق وبلاگ خود به صورت آنلاین پول به دست بیاوردید. یک روش محبوب این است که از مخاطبان خود برای دسترسی به محتوای خاص یا بعضی از ناحیه های سایت خود پول دریافت کنید. در اینجا چند راه برای انجام این کار وجود دارد.

۸- محدود کردن محتوای تولیدی به کاربران خودتان برای کسب درآمد با وردپرس

خوانندگان وفادار، بزرگترین طرفداران شما هستند و ممکن است بخواهند برای بیشتر خواندن کار شما هزینه بدهند. شما می توانید یک ناحیه مختص اعضا برای به اشتراک گذاشتن پست های مفصل تر، دانلودها، فیلم ها، محتوای صوتی و غیره ایجاد کنید.

سایت های عضویت می توانند یک سرمایه گذاری بلند مدت باشند زیرا شما باید به طور مرتب برای اعضا محتوای پولی ایجاد کنید. اما آنها می توانند بسیار سودآور باشند زیرا دارای درآمد مداوم هستند (اشتراک ها).

شما می توانید با استفاده از افزونه عضویت وردپرس، به آسانی یک سایت عضو را ایجاد کنید. ما توصیه می کنیم از افزونه ممبرپرس که افزونه شروع به کار دوستانه و قوی برای وردپرس است استفاده کنید.

۹- یک انجمن خصوصی ایجاد کنید

یک گزینه دیگر برای ایجاد یک سایت عضویت پولی، ایجاد انجمن های خصوصی است که کاربران باید برای دسترسی به آنها هزینه پرداخت کنند. انجمن ها یک راه عالی برای مخاطبان شما برای دریافت مشاوره یک به یک از شما هستند. دیگر اعضای جامعه نیز می توانند به یکدیگر تعامل و کمک کنند.

از آنجایی که میانه روی یک انجمن می تواند کار زیادی انجام دهد، یک انجمن پولی می تواند راهی عالی برای کسب درآمد با وردپرس به صورت مداوم  برای شما باشد.

برای شروع، باید یک انجمن را در سایت خود تنظیم کنید.

۱۰-یک محیط پرسش و پاسخ ایجاد کنید

یک محیط پرسش و پاسخ

محیط های پرسش و پاسخ مانند استیک ایکسچنج و کورا بزرگ هستند. آنها به شما کمک می کنند یک محیط آنلاین فعال انگیزه ای و بسیار متعهد ایجاد کنید.

درست مانند انجمن ها، مجبور خواهید بود زمان زیادی را صرف ساختن یک محیط بزرگ کنید. پس از آن، با استفاده از تبلیغات، آگهی وابسته و سایر روشها، میتوانید از محتوای تولید شده توسط کاربر در وب سایت خود درآمد کسب کنید.

وب سایت های پرسش و پاسخ محبوب قادر به دریافت تبلیغات مستقیم و حمایت های تبلیغاتی از تبلیغ کنندگان در صنعت خود می باشند. این به آنها کمک می کند تا نرخ بسیار بالاتری را ارائه دهند.

ایجاد وب سایت دایرکتوری با وردپرس

ایجاد وب سایت دایرکتوری با وردپرس

گزینه دیگری برای کسب درآمد با وردپرس این است که یک دایرکتوری یا وبسایت فهرست نویسی ایجاد کنید. سپس می توانید بازدیدکنندگان را برای انتشارفهرست هایشان در سایت خود ترغیب کنید.

در اینجا چند ایده دایرکتوری مختلف برای شروع کار شما و کسب درآمد با وردپرس وجود دارد.

۱۱-یک دایرکتوری کسب و کار ایجاد کنید

دایرکتوری های وب ممکن است ذهن شما را به روزهای اولیه وب بببرند. قبل از اینکه رباتها همه چیز را به صورت خودکار فهرست بندی کنند، اما آنها به طور کامل منسوخ نشده اند.

دایرکتوری های عمومی وب دیگر لازم نیست، اما دایرکتوری های محلی یا پوسته می تواند بسیار مفید باشد.

دایرکتوری ها ممکن است از کسب و کارهای محلی بازدید جمع آوری کنند، بهترین پادکست ها را در یک موضوع خاص به اشتراک بگذارند، یا بهترین محصولات را در یک طرحی خاص فهرست کنند.

شما به راحتی می توانید یک دایرکتوری وب را در وردپرس پس از آموزش ما ایجاد کنید. همچنین تعداد زیادی افزونه دایرکتوری برای وردپرس وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید، که بسیاری از آنها به شما اجازه می دهند که وجه های پرداختی را با قرارداد بپذیرید.

۱۲- یک هیئت مدیره وردپرس با دستمزدهای تابعی ایجاد کنید

یکی دیگر از گزینه ها این است که یک هیئت مدیره شغلی را ایجاد کنید. شرکت هایی که می خواهند تبلیغ خود را به مخاطبان خود بفرستند می توانند به شما یک لیست ارسال کنند.

اگر شما به یک گوشه خاص محدود می شوید، ایجاد یک هیئت مدیره شغلی موفق ساده تر است. به این ترتیب شما می توانید با کمترین رقابت به عنوان کسی که به دنبال هر شغلی در صنعت هستید، تبدیل شوید.

این برای وبلاگهای مبتکرانه ای که در یک گوشه محدود کار می کنند، عالی است. به عنوان مثال، پروبلوگر اکنون برای هیئت مدیره شغلی خود برای وبلاگ نویسان حرفه ای مشهور است.

با وردپرس، ایجاد یک هیئت مدیره پرداخت شغل آسان است.

یک هیئت مدیره وردپرس با دستمزدهای تابعی

۱۳- تقویم رویداد وردپرس را با  پرداخت تابعی ایجاد کنید

به جای هیئت مدیره کاری، می توانید یک تقویم رویداد ایجاد کنید که در آن شما از مردم می خواهید که رویدادهای خود را تبلیغ کنند. از آنجایی که تجارتهای مختلف مایل به پرداخت هزینه برای رسیدن به مخاطبان شما هستند، اگر شما در حال حاضر مخاطبین ثابتی دارید، این روش نیز به خوبی کار می کند.

تقویم رویداد پولی یک روش خوب کسب درآمد با وردپرس برای وب سایت های محلی یا صنعتی است. شما ممکن است برای تبلیغ رویدادها در شهر محلی خود، کنفرانس ها در یک صنعت خاص، یا حتی وبینارها و یا رویدادهای زنده انتخاب شوید.

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس

فروش محصولات دیجیتال با وردپرس

اگر شما دنبال یک روش با مخارج پایین برای ساختن وبلاگ و کسب درآمد با وردپرس هستید، پس فروش محصولات دیجیتالیتان ممکن است انتخاب خوبی باشد. در حالی که شما باید ابتدا زمان را برای تولید محصول سرمایه گذاری کنید، سپس کاری که انجام می دهید بسیار کم است.

بخش دوم مقاله را از اینجا بخوانید

 

منبع:wpbeginner.com

سوالی دارید؟ سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂 

مطالب مرتبط:

ایجاد فرم های ایمیل مارکتینگ با افزونه Constant Contact

تهیه لیست ایمیل در وردپرس

روش‌های محاسباتی حمل و نقل در ووکامرس

افزونه صفحه ساز وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وبلاگی وردپرس– وبلاگپشتیبانی وردپرس