افزونه اولتیمیت ویژوال کامپوزر توسط طراحان و توسعه دهندگان با تجربه ساخته شده‌ است تا تمام نیازهای شما را در حین توسعه وب سایت در زمان استفاده از افزونه صفحه ساز ویژوال کامپوزر برطرف کنند. این کار به طور کامل پاسخگوست و به راحتی می‌توانید از این افزونه حرفه‌ای با چند گزینه‌ استفاده کنید، افزونه یولتیمیت ویژوال کامپوزر قبلا توسط بسیاری از طراحان و توسعه دهندگان مورد استفاده قرار گرفته و بازخوردهای مثبت بسیاری را به همراه داشته است.

ویژگی های کلیدی افزونه اولتیمیت ویژوال کامپوزر

افزونه یولتیمیت ادان ویٰوال کامپوزر یک افزونه بسیار کاربردی برای افزودن امکانات جدیدتر و کاربردی تر برای افزونه ویژوال کامپوزر است. با استفاده از این افزونه وردپرس ایجاد صفحات زیباتر توسط ویژوال کامپوزر برای شما لذت بخش تر خواهد شد و همچنین نتیجه بهتری را در ساخت صفحات حاصل خواهد کرد.

کاملا ریسپانسیو

تمام عناصر در افزونه ادان ویژوال کامپوزر به طور کامل ریسپانسیو یا واکنش گرا بوده و برای نمایش در هر دستگاه کاملا مناسب است. سعی کنید اندازه صفحه نمایش مرورگر خود را تغییر دهید و خودتان نتیجه را ببینید.

عناصر منحصر به فرد Unique Elements

در افزونه هر عنصر به خوبی سنجیده و به زیبایی طراحی شده است.

آیکون‌های فونت 

شما به راحتی می توانید از بین ۳۵۰۰ آیکون رایگان در افزونه یولتیمیت ادان ویژوال کامپوزر، آن‌هایی را که مورد علاقه شما هستند دانلود و با برنامه خود در سایت ادغام کنید.

کد نویسی زیبا و تمیز

کد نهایی برنامه به همان اندازه طراحی، زیبا است. تمیز، به خوبی و پرشور نوشته شده است.Ultimate Addons visual composer

پس زمینه‌های ردیف چیده شده

پاراگراف شناور چند لایه، اختلاف منظر عمودی، افکت های پیمایش افقی، تصویر ثابت، پس زمینه ویدئو و خیلی امکانات بیشتر در ادان های ویژوال کامپوزر وجود دارد که برای استفاده بهتر شما و همچنین ایجاد صفحه‌های بسیار زیباتر توسط ویژوال کامپوزر برای شما آماده شده اند.

CSS3 انیمیشن‌ها

به وسیله عناصر جذاب با عوامل cool CSS3، توجه مشتری خود را جلب کنید. می‌توانید آن‌ها را با هم ترکیب کنید.

بروز رسانی‌ها و ارتقا

حداقل بیش از ۱۰ به روز رسانی عمده و بیش از ۱۵ ویژگی جدید از زمان راه اندازی افزونه Ultimate Addons ویژوال کامپوزر ارائه شده است.

سایر ویژگی‌های افزونه ادان ویژوال کامپوزر

ویژگی های بسیار دیگری وجود دارد که شما می توانید به این بسته شامل آگهی های تعاملی، جعبه اطلاعات، لیست ها، جعبه تلنگر، شمارنده و غیره اضافه کنید. یکی از عناصر مفید که افراد بسیاری دوست دارند به افزونه اولتیمیت ویژوال کامپوزر نهایی اضافه شود ماژول popup box است. جعبه ماژول را از طریق ویرایشگر WYSIWYG با ویژگی های سفارشی اضافه کنید.

افزونه اولتیمیت غنی ترین افزونه برای ویژوال کامپوزر و همچنین بهترین نمونه در فروش فعلی است که به نسخه های VC addons می آید.  بسیاری از آموزش ها برای کمک به شما در شروع کار وجود دارد. خوب است بدانید از زمان انتشار آن، توسعه دهندگان ۳۰ تابع جدید اضافه کرده اند.

این بسته افزودنی بسیار مفید است و به کاربران اجازه می دهد تا قابلیت های حرفه ای و خلاقانه خود را به سایت خود اضافه کنند. در این بسته هر عنصر به صورت دستی ساخته شده است تا کار صفحه سازی برای شما سرگرم کننده و بسیار ساده باشد.

افزونه ادان ویژوال کامپوزر
دانلود افزونه ادان ویژوال کامپوزر
افزونه اولتیمیت ویژوال کامپوزر
دانلود افزونه اولتیمیت ویژوال کامپوزر
افزونه اولتیمیت ادان ویژوال کامپوزر
دانلود افزونه اولتیمیت ادان ویژوال کامپوزر
افزونه اولتیمیت
افزونه یولتیمیت ویژوال کامپوزر

 افزونه اولتیمیت ویژوال کامپوز عناصر زیر را شامل می‌شود

 1. آکاردئون شیک و زیبا
 2. تبلیغ بنر
 3. SVG متحرک
 4. قبل از بعد
 5. دکمه TS
 6. فرم تماس با TP
 7. شمارش معکوس
 8. TP Tabs
 9. متن متحرک
 10. سبک تیتر
 11. آیکون شمارنده
 12. بنر اطلاعات
 13. اطلاعات جعبه
 14. جدول قیمت گذاری
 15. نوار پیشرفت
 16. آیکن های اجتماعی
 17. تور TP
 18. جعبه ویدئو
 19. فضای خالی
 20. منو غذا

.:: فروش این محصول در تیک تم متوقف شده است ::.