قالب Blog zone یکی دیگر از قالب های رایگان وردپرس است. قالب بلاگ زون وردپرس برای نمایش توانایی، معرفی شخصیت و هویت، سوابق کاری، فعالیت‌ها و نوشتن زندگی‌نامه بسیار مناسب است. اگر به دنبال راه اندازی یک وب سایت وبلاگی زیبا با وردپرس هستید پیشنهاد می کنیم حتما قالب وردپرس Blog zone را نصب کنید.

قالب بلاگ زون وردپرس
قالب وردپرس بلاگ زون

قالب وردپرس وبلاگی Blog zone

قالب وردپرس Blog zone دارای جایگاه های مناسبی برای قرار دادن تبلیغات بنری می باشد. این قالب تک ستونه است و دارای یک اسلایدر در صفحه اصلی است. همچنین این قالب از یک اسلایدر جهت نمایش مطالب ویژه سایت بهره مند است. قالب وردپرس Blog zone دارای یک اسلایدر جهت نمایش مطالب ویژه سایت است، علاوه بر این می‌توانید دسته دیگری از مطالب را در کنار اسلایدر نمایش دهید. مطالب وبلاگ در یک ستون نمایش داده می‌شود و صفحه اصلی شامل سایدبار است. یکی از ویژگی‌های جالب قالب وبلاگی Blog zone وردپرس، نمایش بنر تبلیغاتی در دو بخش مجزا از صفحه اصلی است. که شما می‌توانید پس از اسلایدر بنر تبلیغاتی را قرار دهید.

طرح بندی زیبا و بی نظیر

قالب بلاگ زون یک قالب حرفه ای است که دارای طراحی بی نظیر و خیره کننده است، این ویژگی در قالب Blog Zone موجب می شود بازدیدکنندگان بسیاری را به خود جذب کند. طراحی آن به گونه ای است که کاربر در استفاده از سایت سردرگم نمی شود و به راحتی به تمامی محتوا و اطلاعات دسترسی خواهد داشت. تصاویر و محتوا قالب بلاگ زون به صورت جذاب و واضح و قابل دسترس در صفحه سایت قرار می گیرند.

کاملا ریسپانسیو

امروزه کاربران موبایل های لمسی و تبلت ها، بیشترین بازدیدکنندگان سایت ها را تشکیل می دهند. در این دستگاه ها استفاده از اسکرول و حرکت صفحات به شکل عمودی و افقی جذابتر از کلیک روی بخش های مختلف است. بنابراین طراحی سایتی که بخوبی در انواع صفحه نمایش نشان داده شود اهمیت ویژه ای دارد. قالب آموزشی Blog zone ریسپانیسو و واکنش گرا بوده و با دستگاه‌های موبایل کاملا هماهنگ است. همچنین این ویژگی فوق العاده موجب کسب رتبه بالاترسایت شما در نتایج جستجوی موتورهای جستجو می شود.

پیمایش سریع و آسان در قالب بلاگ زون

یکی از عناصر پایه ای سایت ها پیمایش و حرکت در بین محتوا است. سایتی که پیمایش پیچیده و دشواری دارد زمان زیادی از کاربران می گیرد و آن ها را خسته و از سایت دلزده می کند. قالب Blog zone به دلیل تک صفحه ای بودن پیمایش سریع و راحتی دارد. بنابراین موجب محبوبیت بیشتر آن در بین کاربران شده است. با این ویژگی سایت شما راحت تر به کاربران معرفی می شود، زیرا با پیمایش ساده، بازدیدکننده سایت هر چیزی را که می خواهد در همان صفحه اصلی به سادگی پیدا می‌کند.

پیش نمایش قالب وبلاگی Blog zone

قالب وبلاگی وردپرس Blog Zone
دانلود قالب وردپرس بلاگ زون

امکانات و قابلیت های قالب Blog Zone

  • قالب تک ستونه
  • کاملا ریسپانسیو
  • پیمایش سریع و آسان قالب بلاگ زون
  • دارای اسلایدر در صفحه اصلی
  • اسلایدر جهت نمایش مطالب ویژه
  • دارای مکان مخصوص مناسب برای قرار دادن تبلیغات بنری
  • پشتیبانی از ابزارک ها
  • بهینه سازی شده و بسیار سبک
  • دارای اسلایدر تمام صفحه
  • و بسیاری امکانات دیگر …

مشاهده ویدیو:

 

پس از خرید بسته آسان نصبی قالب Blog Zone چه چیزی دریافت می‌کنیم؟

۱- قالب خبری بلاگ زون وردپرس

۲- بسته آسان نصبی قالب بلاگ زون

۳- آموزش ویدیویی کار با قالب بلاگ زون وردپرس

برای نصب بسته آسان نصبی می‌توانید با هزینه بسیار ارزان قالب بلاگ زون را به همراه بسته آسان نصبی تهیه کنید. در بسته آسان نصبی می‌توانید کلیه تنظیمات و افزونه ها و چیدمان و … را دقیقا مثل دمو یا همان پیش نمایش روی هاست خود نصب کنید و از آن بهره ببرید. در این صورت عملا دیگر هیچ نیازی نیست که از اول وردپرس نصب بکنید و سپس قالب نصب بکنید و بعد افزونه های مورد نیاز و سپس چیدمان قالب و محتوا نویسی و دسته بندی و فهرست چینی را انجام بدهید.

توجه داشته باشید قالب را می‌توانید در ادامه به صورت رایگان دانلود کنید. اما بسته آسان نصبی به شما کمک می‌کند با چهار کلیک ساده به راحتی بسته آسان نصبی را نصب کرده و قالب وبلاگی Blog Zone را مثل پیش نمایش روی هاست خود نصب کنید. برای اطلاعات بیشتر در مورد بسته آسان نصبی چیست؟ به این آموزش مراجعه کنید.

 

فـروش و انـتـشـار ایـن قـالـب متـوقـف شـده اسـت