سلام همراهان همیشگی سایت تیک تم،امروز هم با آموزشی جدید در خدمت شما هستیم.همان طور که می دانید امروزه نقش شبکه های اجتماعی در کسب و کار،تجارت،تبلیغات،بازاریابی و فروش بر کسی پوشیده نیست و هر روزه استفاده از این امکانات در حال گسترش است.با اشتراک گذاری مطالب سایت در شبکه های اجتماعی توسط کاربران سایت،تعداد بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی می توانند مطالب و خدمات سایت شما را مشاهده کنند و این امر می تواند موجب افزایش در آمد و فروش شما شود.برای ایجاد دکمه اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی روش های متفاوتی وجود دارد ،در این آموزش می خواهیم افزونه ای جدید به نام افزونه Share Buttons by AddThis  به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

معرفی افزونه :

برای ایجاد دکمه اشتراک گذاری در وردپرس می توانیم از افزونه Share Buttons by AddThis استفاده کنیم،این افزونه تاکنون بیش از ۱۰۰,۰۰۰ نصب فعال و موفق داشته است ،در ادامه به نصب و تنظیمات این افزونه می پردازیم.

"<yoastmark

نصب و راه اندازی افزونه:

پس از دانلود و فعال سازی افزونه گزینه جدیدی به نام AddThis در پیشخوان وردپرس مشاهده خواهید کرد ،iهمان طور که در شکل زیر می بینید این افزونه داری سه زیر منو به نام های Share Button ,Addvanced Setting ,Home  می باشد .

Add new
Add new

برای ایجاد دکمه اشتراک گذاری در وردپرس به زیر منو Share Buttons رفته و روی گزینه Add New کلیک می کنیم،با کلیک بر روی این گزینه می توان مکان قرارگیری دکمه اشتراک گذاری در وردپرس را مشخص کنید ،می توان این دکمه را در ساید بار ،در نوشته هایتان و یا به صورت اختصاصی در کد HTML قرار دهید.که ما در اینجا ساید بار را انتخاب می کنیم.

Add New Share Button
Add New Share Button

پس از انتخاب ساید بار وارد صفحه زیر می شوید که دارای سه تب به نام های  General,Design,Template می باشد که در ادامه به بررسی هر کدام می پردازیم.

بیشتر بدانید:  تغییر متن کپی رایت قالب های وردپرس با Footer Credits

"تب

General

Setting General
Setting General

Position:در این قسمت می توانید موقعیت دکمه های اشتراک گذاری را در نسخه موبایل و دسکتاپ مشخص نمایید.

Share Counter:در این قسمت شمارنده تعداد مطالبی که به اشتراک گذاشته شده است را می توانید فعال کنید.

Social Network:در این قسمت می توانید دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را با فعال کردن گزینه Select Your Own خودتان انتخاب کنید و یا با انتخاب گزینه Automatic  دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی را به صورت تصادفی استفاده نمایید.

Number of Buttons:در این قسمت می توانید تعداد دکمه های به نمایش در آمده را تنظیمم نمایید.

Design

setting Design
setting Design

در این قسمت می توانید استایل دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی  و اندازه و سبک آن را مشخص کنید.

Templates

Setting Template
Setting Template

در این قسمت می توانید مشخص کنید که دکمه های اشتراک گذاری در چه صفحات و بخش هایی از سایت شما قرار بگیرند.

پس از اعمال تغییرات انجام شده دکمه Publish را بزنید تا دکمه های اشتراک گذاری شبکه های اجتماعی به نمایش در بیایید و نتیجه عملکرد خود را مشاهده کنید.

نمایش دکمه های اشتراک گذاری
نمایش دکمه های اشتراک گذاری

امیدوارم این آموزش برای شما مفید باشه.

سوالی دارید؟سوالتون رو در نظرات مطرح کنید 🙂 

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

مطالب مرتبط:

اشتراک گذاری مطالب وردپرس با افزونه AccessPress Social Share

اشتراک گذاری مطالب وردپرس با افزونه AccessPress Social Share

تخفیف به ازای اشتراک گذاری در ووکامرس

آموزش قرار دادن دکمه اشتراک گذاری مطالب وردپرس در تلگرام

ارسال فکس با کامپیوتر

منبع:تیک تم-ارائه دهنده:قالب فروشگاهی FlatSome وردپرس-قالب چند منظوره Nuovo وردپرس-قالب نیازمندی وردپرس چارسوق-قالب فروشگاهی حرفه ای پرسون