امروزه یکی از مباحث مهم دنیای دیجیتال، سئوی سایت است. کسانی که دارای سایت هستند؛ اگر به این مبحث اهمید زیادی دهند و سئوی سایت خود را به دست افراد باتجربه و حرفه‌ای بسپارند؛ قطعاً سریع‌تر پیشرفت کرده و سایت خود را در صفحه اول گوگل می‌بینند.

خدمات سئو یاسئومی

در ایران افراد زیادی هستند که در حوزه سئو سایت فعالیت می‌کنند اما اگر قصد دارید سایت خود را در صفحه اول گوگل ببینید؛ باید از بین آنها یک تیم حرفه‌ای و باتجربه را انتخاب کنید که در زمینه‌های مختلف سئو به شما خدمات‌رسانی کند.

در این مقاله قصد داریم خدمات سئو یاسئومی را به طور کامل معرفی کنیم تا بیشتر از پیش با خدمات‌رسانی آن آشنا شوید.

انواع خدمات سئو سایت یاسئومی

تیم سایت یاسئومی انواع خدمات سئو را به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا با استفاده از آنها بتوانند در کسب‌وکار خود موفق شوند. از مهم‌ترین این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

انواع خدمات سئو یاسئومی

مشاوره سئو

در دنیای امروز فقط داشتن سایت و محصولات برای فروش بیشتر کافی نیست. شما باید بدانید که محصولات و خدمات خود را چگونه در سایت معرفی کنید تا کاربران بیشتری از سایت شما بازدید کنند. تیم مشاوره سئو وظیفه دارد در این امر شما را راهنمایی کرده و به شما مشاوره دهد.

سئوکار باید در جلسه مشاوره درباره کلمات کلیدی، سئوی دخلی و خارجی، تجزیه‌وتحلیل رقبا، تولید محتوای باکیفیت، افزایش بازدید سایت و… با شما صحبت کند.

کیورد ریسرچ

کیورد ریسرچ به کلمات و عبارت‌هایی گفته می‌شود که کاربران در م.تورهای جستجو تایپ می‌کنند. کسانی که این کلمات و عبارت‌های کلیدی را بهتر شناسایی کنند؛ کاربران بیشتری را به سمت خود کشانده و در نتیجه رتبه بهتری از گوگل می‌گیرند. به همین دلیل کیورد ریسرچ را یکی از مهم‌ترین قسمت‌های سئو می‌دانند. تیم یاسئومی به بهترین شکل در این زمینه به شما خدمت‌رسانی خواهد کرد.

استراتژی سئو

استراتژی سئو به ایده‌ها و تفکراتی گفته می‌شود که باعث افزایش بازدید کاربران از سایت و تبدیل کردن آنها به مشتری می‌شود. هیچ سایتی بدون استراتژی سئو نمی‌تواند روند پیشرفت خود را ادامه دهد. متخصصان سئو باید همواره به دنبال استراتژی‌های جدیدی باشند و با استفاده از آنها سایت را بالا ببرند. تیم استراتژی سئو یاسئومی سعی می‌کند؛ بهترین و به‌روزترین استراتژی‌های سئو را در خدمت مشتریان خود قرار دهد.

سئوی داخلی و خارجی

سئوی داخلی به فعالیت‌های بهینه‌سازی داخل سایت گفته می‌شود که شامل محتوا، طراحی سایت، افزایش سرعت سایت، پیاده‌سازی فنی و کدنویسی می‌شود. اگر طراحی سایت شما به‌گونه‌ای باشد که نمای بصری و محتوای آن کاربر را سردرگم کند؛ بازدید کمی خواهد گرفت و در نتیجه سایت شما رتبه پایینی از گوگل دریافت خواهد کرد.

منظور از سئوی خارجی (بکلینک) تمرکز بر روی محتوای صفحات سایت خود از نگاه صفحات سایت های دیگر است. کسانی که مدیریت و سئوی سایت را بر عهده دارند؛ برای اینکه سئوی خارجی را به‌خوبی انجام دهند، باید استراتژی بک‌ لینک قوی داشته باشند و بک‌ لینک‌های قوی و باکیفیتی دریافت کنند. وجود بک‌لینک‌های قوی به بالارفتن سایت و گرفتن رتبه بهتر از گوگل کمک بزرگی خواهد کرد. به همین دلیل است که گرفتن بک‌ لینک را قلب سئوی خارجی می‌نامند.

بیشتر بدانید:  معرفی بهترین سامانه خرید و فروش ارز های دیجیتال

با کمک از سئو سایت یاسئومی می‌توانید از خدمات سئو داخلی یاسئومی و سئو خارجی یاسئومی به بهترین شکل استفاده کنید. این کار کسب رتبه برتر گوگل و افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت.

سئوی فنی

سئوی فنی یا سئوی تکنیکال ، یکی دیگر از خدمات سئو سایت یاسئومی است. سئوی فنی مانند یک چهارچوب است که قسمت‌های دیگر سئو روی آن بنا می‌شود. موارد بسیار مهمی مانند: رفع تمامی ارورهای کدها، رفع لینک‌های مشکل‌دار، سرعت بارگذاری سایت، امنیت سایت، وضعیت ایندکس و واکنش‌گرا بودن سایت در حوزه سئوی فنی هستند. سایتی که سئوی فنی خوبی ندارد؛ نمی‌تواند رتبه خوبی کسب کند.

سئو محتوایی

سئو محتوایی یکی از مهم‌ترین فاکتورهای رتبه‌بندی گوگل به‌حساب می‌آید. تمام محتواها تولید شده مانند محتوای متنی، تصویری و ویدئویی باید ابتدا بر اساس استراتژی محتوایی سایت، سئو شده باشند و بعد بر روی سایت قرار بگیرند.

همچنین اگر شما تعداد زیادی محتوا تولید کنید و در نتایج جستجوی گوگل هم نمایش داده شوند؛ تا زمانی که کاربر روی آن کلیک نکند هیچ ارزشی نخواهد داشت. پس باید محتوای خود را بسیار جذاب ارائه دهید تا کاربر مشتاق کلیک بر روی آن شود. این کار باعث بالارفتن نرخ کلیک و بازدید بیشتر سایت توسط کاربران است.

سئو محتوایی یاسئومی

با استفاده از خدمات سایت یاسئومی می‌توانید محتوای خود را سئو شده و بسیار جذاب ارائه دهید و در نهایت رتبه بالای گوگل را کسب کنید.

پشتیبانی تیم یاسئومی

همیشه برای کاربران امر پشتیبانی بسیار مهم و ضروری است و در هنگام انتخاب سایت موردنظر ابتدا وضعیت پشتیبانی آن را نگاه می‌کنند. سایت یاسئومی با تیم قدرتمند و حرفه‌ای خود آماده ارائه پشتیبانی به کاربران به‌صورت ۲۴ ساعته است. شما می‌توانید از تمام خدمات سایت یاسئومی استفاده کنید و هرگاه که برایتان مشکلی پیش آمد؛ با قسمت پشتیبانی تماس بگیرید تا به بهترین شکل شما را راهنمایی کنند.

سخن نهایی

صاحبان سایت برای اینکه بتوانند مشتریان بیشتری جذب کنند و درآمد بیشتری داشته باشند؛ باید سایت خود را به دست یک سئوکار حرفه‌ای بسپارند تا با انجام تکنیک‌های سئو، سایت را به صفحه اول گوگل برساند و در نتیجه کاربران بیشتری را جذب سایت کند.

سایت یاسئومی با در اختیار داشتن یک تیم قوی و حرفه‌ای، بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات را در اختیار مدیران سایت قرار خواهند داد و به بهترین شکل سایت را به صفحه اول گوگل خواهند رساند.

اگر درباره خدمات سئو سایت یاسئومی سؤالی دارید؛ از طریق کامنت‌ها با ما به اشتراک بگذارید.