اگر به دنبال روشی آسان و محترمانه برای جمع آوری شماره موبایل مشتریان خود هستید ما به شما دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری را پیشنهاد می کنیم.

دستگاه ثبت شماره موبایل دایورت

این دستگاه را می توانید روی میز کار خود قرار داده هنگام مراجعه مشتری به فروشگاه خود از مشتری بخواهید شماره موبایل خود را در دستگاه وارد کند به محض ثبت شماره موبایل مشتری در دستگاه، پیامکی حاوی هر اطلاعاتی که شما لازم بدانید برای مشتری ارسال می شود این اطلاعات می‌تواند آدرس شبکه های مجازی، آدرس محل کسب و کار شما و شماره تماس باشد . علاوه بر این که اطلاعات شما به گوشی مشتری تان ارسال می شود شماره همراه مشتری نیز در پنل پیامکی شما ذخیره میگردد. ممکن است شما فردای روز  نیاز داشته باشید که مشتریان خود را از تغییرات کسب و کارتان باخبر کنید مثلاً ممکن است محل کسب و کار شما تغییر کند با این روش شما میتوانید به مشتریان خود اطلاع رسانی کنید و آن ها را از محل جدید کسب و کارتان با خبر سازید یا اینکه ممکن است بخواهید مشتریان خود را در خصوص محصولات جدیدی که برایتان رسیده است با خبر سازید از طریق پنل پیامکی رایگانی که روی دستگاه می باشد شما می توانید یک پیامک گروهی برای تمامی مشتریان خود ارسال کنید. بسیاری از مشتریان به خصوص خانم ها از ادا کردن شماره موبایل خود با صدای بلند گریزان هستند چون نگران این موضوع هستند که شماره همراه آن ها به گوش بقیه مشتریان حاضر در فروشگاه نیز برسد. این دستگاه به مشتری این اطمینان خاطر را می دهد  که هیچ کس غیر از صاحب فروشگاه به شماره مشتری دسترسی ندارد.

چرا از دستگاه ثبت شماره موبایل مشتری استفاده کنیم؟

لازم به ذکر است هزینه ارسال یک پیامک حاوی اطلاعات کسب و کار شما ( کارت ویزیت الکترونیکی)  خیلی ارزان تر و مقرون به صرفه تر از کارت ویزیت های چاپی می باشد همچنین احتمال گم شدن یا تخریب کارت ویزیت های چاپی وجود دارد ولی پیامک شما سال های سال در گوشی مخاطب تان ذخیره می ماند و همیشه برایشان قابل دسترس می باشد.

مزایای دستگاه ثبت شماره مشتری

  1. روشی آسان و محترمانه برای جمع آوری شماره موبایل مشتریان
  2. مشتری به میل خود شماره را وارد دستگاه می کند
  3. بدون محدودیت در تعداد شماره های ذخیره شده
  4. ارسال پیامک گروهی به همه مشتریانی که شماره خود را در دستگاه ذخیره کرده‌اند
  5. ارسال کارت ویزیت الکترونیکی برای مشتری در لحظه ثبت شماره مشتری در دستگاه
  6. ماندگاری بیشتر پیامک در گوشی نسبت به کارت ویزیت کاغذی
  7. دستگاهی ساده و کوچک با گرفتن جای بسیار کم
  8. قابل استفاده حتی با اینترنت هات اسپات گوشی

برای خرید و مشاوره دستگاه با

واتساپ موبایل ۰۹۹۹۹۹۰۱۰۵۹ و تلفن ۰۲۱۹۱۰۹۹۹۹۱ در تماس باشید

 

خرید دستگاه ذخیره موبایل مشتری

 

اطلاعات بیشتر و سفارش دستگاه