در این مقاله قصد دارم افزونه ای مهم به نام تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس را به شما معرفی نمایم. یکی از اتفاق های مهم در یک فروشگاه اینترنتی رضایت بالای مشتریان آن فروشگاه می باشد. هنگامی که مشتریان رضایت خود را نسبت به فروشگاه شما اعلام نمایند به این معنی است که روش تجارب الکترونیک را یاد گرفته اید. یکی از مهم ترین روش ها دادن کوپن تخفیف به مشتریان می باشد.

با ما همراه باشید…

معرفی افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

اگر شما به دنبال جذب مشتریان زیادی در فروشگاه خود می باشید یکی از مهم ترین کارهایی که می توانید انجام دهید اعطای کوپن تخفیف خودکار به مشتریان بوده، که امروز قصد معرفی آن را دارم اما به شیوه ای متفاوت!

در واقع افزونه WooCommerce Extended Coupon Features با همان بخش کوپن های تخفیفی کار می کند که  به صورت پیش فرض در ووکامرس موجود است. با این تفاوت که عملیات آن به صورت خودکار انجام می شود و تنظیماتی را نیز به آن می افزاید. این افزونه بیش از ۱۰٫۰۰۰ نصب فعال در مخزن وردپرس به ثبت رسانده است.

تخفیف خودکار

نصب و فعال سازی افزونه تخفیف خودکار به مشتریان در ووکامرس

برای دانلود افزونه WooCommerce Extended Coupon Features می توانید به انتهای همین مقاله مراجعه نمایید. پس از دانلود به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه را در مسیر مناسب خود نصب و نیز آن را  فعال کنید. سپس مستقیما به بخش ووکامرس و کوپن ها بروید. حال بر روی گزینه “افزودن یک کوپن” کلیک کنید تا یک کوپن جدید با تنظیمات این افزونه بسازید.

بیشتر بدانید:  بارگذاری تصاویر به سبک Lazy Load با استفاده از افزونه BJ Lazy Load

تخفیف خودکار

در قسمت متفرقه دو گزینه ای که مربوط به کوپن خودکار می باشد را مشخص کرده ایم. این دوقسمت را مانند تصویر بالا فعال کنید سپس به تب محصولات بروید.

تخفیف خودکار

در این بخش باید حداقل محصولات را وارد نمایید. به عنوان مثال چون محصولات فروشگاه من کم است مقدار ۱۰ وارد کردم. حال به تب تسویه حساب بروید.

تخفیف خودکار

در بخش تسویه حساب می توانید نوع حمل و نقل را که مسلما رایگان است مشخص کنید و سپس نوع کاربران مجاز و غیر مجاز برای دریافت تخفیف رایگان را مشخص کنید. به این صورت می توانید تخفیفات خودکار برای هر مشتری که خرید انجام دهد ایجاد کنید و دیگر نیاز نیست به صورت دستی اینکار را انجام دهید.

آموزشی که امروز در اختیار شما کاربر گرامی ارائه شد، دیگر نیازی به ایجاد دستی کوپن تخفیف نیست و به صورت خودکار کوپن تخفیف برای مشتریان شما اعلام می شود. با این حال می توانید تجاربی اساسی و فروش خوب داشته باشید. و نیز این یکی از راه های جلب رضایت مشتری می باشد.

امیدوارم این آموزش ووکامرس و همچنین این افزونه ووکامرس، برای شما کاربران عزیز مفید به واقع باشد.

موفق و پیروز باشید…

دانلود افزونه

مشاهده مشخصات

 

مطالب مرتبط:

افزونه ایجاد بارکد در وردپرس

ایجاد نوار خبری متحرک در وردپرس

افزونه ایجاد ساخت آزمون Wp Pro Quiz

آموزش جستجوی تمام صفحه در وردپرس

منبع: تیک تم– ارائه دهنده مقالات: قالب وردپرس فیلمفیلم آموزشیبازاریابی محتوا

۵/۵ - (۱ امتیاز)