چگونه آرایش چشم را با رژگونه ست کنیم؟

شاید به نظر برسد که ست کردن آرایش چشم با رژ گونه آن قدرها موضوعیت ندارد، اما اتفاقا لازم است بدانید که هر آن قدر آرایش چشمی شما در یک ست جذاب با رنگ رژ گونه باشد، به طور کلی زیبایی چهره تان را تحت تاثیر خود قرار خواهد داد. از این روی توصیه می کنیم که برای داشتن بهترین آرایش، حتما به ست بودن آرایش چشم با رژ گونه ای که استفاده می کنید، توجه داشته باشید.

در این مطلب با ما همراه باشید تا ببینیم بهترین روش ست کردن آرایش چشم با رژ گونه چیست.

ارایش

ست کردن آرایش چشم با رژ گونه

برای آن که بتوانید یک آرایش یکدست و زیبا داشته و هارمونی فوق العاده ای که به دنبال آن هستید؛ در آرایش چهره شما دیده شود؛ لازم است که حتما نسبت به ست کردن رنگ های به کار رفته در آرایش صورت خود، حساسیت کامل داشته باشید.

به ویژه اگر در آرایش چشم های خود از سایه چشمی استفاده می کنید، لازم است که حتما برای ست کردن رنگ آن با رنگ رژگونه خود، دقت کافی را به خرج دهید.

ست کردن رژ گونه با سایه چشم مات

اگر تصمیم گرفته اید که برای چشم های خود از سایه مات استفاده کنید، بهتر است برای انتخاب رژگونه نیز دقت و وسواس کافی به خرج دهید. مات شدن زیاد از حد چهره باعث خواهد شد که آرایش شما گرفته به نظر رسد، از این روی حتما باید دقت داشته باشید که تا حد امکان از یک رژ گونه تا حدودی براق استفاده کنید.

البته این بدان معنا نیست که می خواهیم به سراغ رژ گونه چرب و آن قدرها پرزرق و برق برویم؛ اما استفاده از یک رژ گونه با کمی اکلیل که درخشش بیشتری در مقایسه با رژ گونه های کدر و مات داشته باشد؛ کمک کننده خواهد بود.

شما می توانید به همراه استفاده از سایه های کدر و مات، مانند سایه چشم revolution، به طور مثال سایه قهوه ای یا دودی و طوسی، به سراغ رژ گونه های مسی اکلیلی یا سرخابی براق بروید که موجب می شود تا چهره شما ضمن آن که همچنان آرایشی شیک دارد، زنده تر و جذاب تر به نظر برسید. به یاد داشته باشید که اگر چه آرایش مات به عنوان یکی از تکنیک های آرایشی شیک مطرح است و طرفداران زیادی دارد، اما زیاد از حد غلو کردن در یک سبک آرایشی مات و به کار بردن تمام لوازم آرایشی بدون درخشش، آن قدرها نتیجه خوبی به همراه نخواهد داشت.

ست کردن رژ گونه با سایه چشم براق

اما ببینیم که اگر انتخاب شما استفاده از سایه چشمی براق باشد، چطور می توانید به بهترین شکل رژ گونه خود را با آن ست کنید. در این صورت لازم است که به صورت کاملا برعکس اقدام کرده و حال که سایه چشم براق استفاده می کنید، از رژ گونه مات روی گونه های خود زده و اجازه دهید تا تعادل مورد نظر حفظ شود.

بیشتر بدانید:  راهنمای خرید چمدان مسافرتی ارزان و بادوام

این موضوع که به همراه سایه چشم براق از رژ گونه و رژ لب براق نیز استفاده شود، یک روش و مدل آرایشی بسیار قدیمی بوده که شاید در چند دهه قبل طرفدار داشته و امروز کاملا منسوخ شده است. از این روی اگر می خواهید آرایش چشم های خود را پررنگ و براق انجام دهید، برای استفاده از یک رژ گونه ملایم و کاملا مات آماده باشید.

بهتر است که در ترکیب رنگ ها نیز همین موضوع را رعایت کرده و حتما به سراغ رنگ هایی برای رژ گونه خود بروید که فاصله زیادی با تندی رنگ سایه چشمی شما داشته باشد.

ست کردن رژ گونه با آرایش چشم بدون سایه

در نهایت زمانی که می خواهید یک آرایش چشمی ساده تر، بدون استفاده از سایه های چشمی داشته باشید؛ باید از چه تیپ رژ گونه ای استفاده کنید؟ این آرایش چشمی ممکن است تنها شامل ریمل بوده یا با خط چشم نیز همراه شده باشد. به هر حال تنها رنگی که در ترکیب آرایش چشمی خود به کار برده اید، رنگ سیاه بوده و در این حالت برای انتخاب رژ گونه آزادی عمل بیشتری خواهید داشت.

 

اگر شما پوستی روشن دارید، حتما در این سبک آرایش، استفاده از رژ گونه های هلویی، صورتی و مسی با برق اکلیل، باعث خواهد شد تا چهره ای شاد داشته و زیباتر به نظر برسید. برای آن دسته از افرادی که پوستی تیره تر دارند، استفاده از رنگ های مات رژ گونه و گرفته، می تواند جوابگویی بهتری در سبک آرایشی داشته باشد.

اهمیت انتخاب سایه چشم مرغوب در ترکیب آرایشی

برای آن که بتوانید بهترین روتین آرایشی را تجربه کرده و زیبایی آرایش چشم های شما به خوبی تامین شود؛ لازم است که حتما برای خرید سایه چشم نیز به سراغ برندهای برتر و کیفیت های درجه یک بروید. به طور مثال با خرید سایه چشم در مو تن رو، این فرصت را دارید که بهترین محصولات درجه یک و مرغوب از برترین برندها را تهیه کرده و در آرایش چشمی خود مورد استفاده قرار دهید.

خرید اینترنتی سایه چشم و رژ گونه از مو تن رو

در فروشگاه اینترنتی مو تن رو، می توانید بهترین برندهای سایه چشم و رژ گونه را دنبال کرده و برای داشتن بهترین آرایش امروزی، محصولات برتر را خریداری کنید. به یاد داشته باشید که آرایش چشمی، اصلی ترین بخش آرایش صورت شما را به خود اختصاص داده و به این شکل می توانید حداکثر زیبایی خود را تامین کنید. شما معمولا چطور ترکیب و تناسب میان آرایش چشم با رژگونه را حفظ کرده و از چه ترکیب رنگ هایی برای سبک آرایشی خود استفاده می کنید؟ نظرات و تجربیات خود در این زمینه را با ما و دیگر کاربران وب سایت به اشتراک بگذارید.